Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjyste Vulaj shtatzënë, në pritje të fëmijës së dytë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjyste Vulaj shtatzënë, në pritje të fëmijës së dytë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjyste Vulaj shtatzënë, në pritje të fëmijës së dytë

2 posters

Shko poshtë

Gjyste Vulaj shtatzënë, në pritje të fëmijës së dytë Empty Gjyste Vulaj shtatzënë, në pritje të fëmijës së dytë

Mesazh nga WebMaster Sun 22 Jul 2012 - 21:02

Nëse e shihni agjendën e saj, ajo është pa diskutim këngëtarja më e kërkuar tash për tash dhe nuk e dimë nëse e ka ndonjë ditë pushim gjatë javës.Por, ky nuk është lajmi, sepse jemi mësuar dhe e dimë që këngëtarja Gjyste Vulaj të ketë kaq shumë angazhime dhe kërkesa, por lajmi është ky. Më mirë e konfirmon profili i saj në facebook.Ja se çfarë ajo shkruan: “Ia plotësova vjehrrës sime -DËSHIRËN- e madhe, me fillimin e shkurtit 2013, të jetë shëndosh, dhuratën e shumëpritur do ta marrë në duar gjyshja e vet! Ndjej një kënaqësi të pa-përshkruar!”.Këngëtarja Gjyste Vulaj është shtatzënë dhe pret një fëmijë që urojmë të jetë djalë, ku pas shumë viteve ajo do të presë fëmijën e dytë, pas vajzës së saj Rozanës.Dhe, s’e besoj se nuk është vetëm gjyshja e bebit e lumtur, por edhe të gjithë fansat, e të gjithë ne. /Maksim Gjokaj/Kosova Sot/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjyste Vulaj shtatzënë, në pritje të fëmijës së dytë Empty Re: Gjyste Vulaj shtatzënë, në pritje të fëmijës së dytë

Mesazh nga Anakonda Mon 6 Aug 2012 - 22:56

lum fmija per nenen qe do kete;aaahhahah ti rroje...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi