Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
David Arquette dashurohet sërish     People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
David Arquette dashurohet sërish     People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

David Arquette dashurohet sërish

2 posters

Shko poshtë

David Arquette dashurohet sërish     Empty David Arquette dashurohet sërish

Mesazh nga Emona Thu 10 Nov 2011 - 3:24

David Arquette dashurohet sërish     David1320921190_thumb_baza1325_225

Fansat e çiftit hollivudian Arquette-Cox kanë shpresuar se çifti do të rilidhej sërish.

Por David Arquette ua ka ‘shkelmuar’ njëherë e mirë këtë mendim, pasi në një transmetim radiofonik ka deklaruar se martesa e tij me aktoren e famshme Courtney Cox kishte përfunduar në të gjitha kuptimet.

Ndër të tjera ai ka thënë se zemra e tij tashmë i përket të dashurës së tij të re Christina McLarty.

“Po është e vërtetë që unë kam qenë keq kur jam ndarë nga Courtney! Por unë dhe Courtney e dimë shumë mirë që çdo gjë ka marrë fund. Ne të dy kemi qarë bashkë pasi e kishim kuptuar që gjithçka kishte marrë fund,” ka thënë ai

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

David Arquette dashurohet sërish     Empty Re: David Arquette dashurohet sërish

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:56

si sakan frik ca njerez nga dashuria se mund te lendohen serish
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi