Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puthja e të famshmëve David e Viktoria People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puthja e të famshmëve David e Viktoria People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puthja e të famshmëve David e Viktoria

2 posters

Shko poshtë

Puthja e të famshmëve David e Viktoria Empty Puthja e të famshmëve David e Viktoria

Mesazh nga Emona Thu 3 May 2012 - 23:07

Puthja e të famshmëve David e Viktoria 03S-Showbiz_Puthja_e_te_famshmeve_David_e_Viktoria

Çifti i të famshmëve, David dhe Victoria Beckham janë bërë sërish protagonistë. Të dy kanë qenë duke parë një ndeshje basketbolli të NBA midis LA Lakers dhe Denver Nuggets, kur puthja e shkëmbyer mes të dyve në një moment afrimiteti është transmetuar ‘live’ menjëherë në ekranin e madh të pallatit të sportit ku zhvillohej ndeshja, transmeton Top Channel.

Të dy, veçanërisht Victoria, janë ndjerë fillimisht të sikletosur, por më pas e kanë kaluar në mënyrë gazmore dhe me sportivitet këtë çast shumë të këndshëm për të tjerët të pranishëm në ndeshje. Ata e panë njëri-tjetrin në ekranin e madh ku zakonisht shënohen pikët, por që në vend të tyre ishte i zbukuruar me zemra të vogla dhe shkrimin ku lexohej “Më puth”.

David dhe Victoria e kaluan duke qeshur situatën dhe deshën s’deshën, e ndanë puthjen e tyre me 20 000 mijë të pranishmit e tjerë në ndeshjen e NBA. Çifti simpatik janë martuar në vitin 1999 dhe kanë sjellë në jetë katër fëmijë, tre djem dhe vajzën e tyre të vogël, e cila ka lindur rreth 1 vit më parë. David dhe Victoria gjithmonë arrijnë të tërheqin vëmendje kudo që janë; ajo me look-un e veçante dhe gjithmonë të kuruar në çdo detaj, ai si një futbollist shumë i talentuar, po edhe një mashkull simpatik dhe i adhuruar nga shumë femra, kështu që nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe këtë herë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthja e të famshmëve David e Viktoria Empty Re: Puthja e të famshmëve David e Viktoria

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:20

he mor he se pade se cpo beni naj shkenc te madhe
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi