Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

2 posters

Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 2:15

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar VRASJE%20TEK%20PJETER%20BUDI%2022_tn_1

Arkiv

Një vrasje e paramenduar me armë zjarri ka tronditur qytetin bregdetar të Durrësit. Krimi ndodhi në afërsi të godinës së Drejtorisë Rajonale të Tatimeve, në rrugën “Skënderbeg”, pas mesditës së të shtunës.

Viktima, është shtetasi Gentian Zguri, rreth 35 vjec nga Tirana. Nga dëshmitë e para rezulton se pas krimit autori është larguar në këmbë nga vendi i krimit. Ndonëse nuk janë përcaktuar ende pistat e hetimit, burime nga policia thonë se dyshohet se autori e ka ndjekur viktimën dhe e ka qëlluar nga afër, për t’u larguar menjëherë në këmbë në një nga rrugicat e lagjes.

Policia që ka shkuar në vendin e ngjarjes ka rrethuar zonën
Vrasje
Burrel, gruaja vret burrin me sëpatë
Vlorë, 1 i vrarë, 3 të plagosur
Tiranë, burri vret gruan përpara vajzës 2 vjeç


dhe nisur veprimet për kapjen e autorit, ndërkohë që postoblloqe janë ngritur dhe në rrugët që të nxjerrin nga qyteti. Viktima, sipas policise ka pasur precedente penale dhe ka qene i denuar nga drejtesia italiane. Ai ka qene pronar i nje lokali ne Tirane dhe i nje firme te prodhimit te ashensoreve. Grupi hetimor ka nisur ndërkohë punën për zbardhjen e ngjarjes dhe motiveve të saj duke u nisur nga konfliktet e mundshme dhe veprimtaria e viktimës.


Edituar për herë të fundit nga Durrsaku në Sat 12 Nov 2011 - 3:08, edituar 1 herë gjithsej
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Re: Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 2:32

Pfff esht tmerr,ska dite mos degjojme per dhune e vrasje ne Shqiperi

Ca keni keshtu mor,buka ju ka zen? [@@nervaa@@]

Te kesh frike te jetosh ne atdhe...!!!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Re: Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 2:48

Anna shkruajti:Pfff esht tmerr,ska dite mos degjojme per dhune e vrasje ne Shqiperi

Ca keni keshtu mor,buka ju ka zen?  Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar 313298198

Te kesh frike te jetosh ne atdhe...!!!
mos ki frike anna po nuk bere gje ste ngacmon njeri  Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar 617475
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Re: Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 2:58

Teorikisht se praktikisht behen...Sesht e then te besh dicka por ajo qe kam ven re esht se dita dites po humbim cdo gje po kthehemi ne bisha te pa meshirshem per te marr gjak e per gjera shume te vogla mes nesh..gjera qe mund te zgjidhen permes komunikimit e jo keshtu..
Komunikimi po qe na mungon,jemi njerez te ashper,gjak nxehte,e sherraxhinj,ska qeveri me as ligje....Ajde mer populli armet e versulu vrit ke te gjesh perpara,sido qe te jete nuk arsyetohet ky veprim,ligjin e ben vet secili sipas interesit te tij...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Re: Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 3:00

Anna shkruajti:Teorikisht se praktikisht behen...Sesht e then te besh dicka por ajo qe kam ven re esht se dita dites po humbim cdo gje po kthehemi ne bisha te pa meshirshem per te marr gjak e per gjera shume te vogla mes nesh..gjera qe mund te zgjidhen permes komunikimit e jo keshtu..
Komunikimi po qe na mungon,jemi njerez te ashper,gjak nxehte,e sherraxhinj,ska qeveri me as ligje....Ajde mer populli armet e versulu vrit ke te gjesh perpara,sido qe te jete nuk arsyetohet ky veprim,ligjin e ben vet secili sipas interesit te tij...
ne kete rast sa degjo perseri lajmet dhe ky tipi na paska nderruar mbiemer ka lokal ne tirane dhe qenka zhytyr keq ne trafikun e droges
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Re: Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 3:05

Po po ky esht nje rast e tipa si ky te zhytur e qe jan ngaterruar ne rruge te tilla padyshim qe pak a shume u dihet fundi por ne Shqiperi po vriten e masakrohen njerezit per nje cope toke apo nje gardh fundja..Ka ligje apo jo ky shtet?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Re: Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 3:07

Anna shkruajti:Po po ky esht nje rast e tipa si ky te zhytur e qe jan ngaterruar ne rruge te tilla padyshim qe pak a shume u dihet fundi por ne Shqiperi po vriten e masakrohen njerezit per nje cope toke apo nje gardh fundja..Ka ligje apo jo ky shtet?
eh ato hyjne te kafshet zemer ata njerez nuk kane llogjike Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar 3189159776
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Re: Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 3:20

Epo e gjetem arsyen tani per cdo kend qe vepron keshtu e nxjerrim me te meta mendore,me semundje psikologjike etj si keto...hahah ja zgjedhja 00027003
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Re: Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 3:23

Anna shkruajti:Epo e gjetem arsyen tani per cdo kend qe vepron keshtu e nxjerrim me te meta mendore,me semundje psikologjike etj si keto...hahah ja zgjedhja  Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar 3189159776
po vetem nje me te meta mendore mund te vrase vellain per nje kanal uje apo per nje pule qe kaloj gardhin Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar 3189159776
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Re: Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 3:26

po qe nga momenti qe ai kryen ate krim i ngjitet semundja qe te mund te arsyetoj si e pse ndodh kjo..!

Do shkoj te marr e une nje leter nga mjeku psikolog e nese bej dicka neser mos ma vini re mo nje e cmendur me shume  Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar 426788
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Re: Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 3:29

Anna shkruajti:po qe nga momenti qe ai kryen ate krim i ngjitet semundja qe te mund te arsyetoj si e pse ndodh kjo..!

Do shkoj te marr e une nje leter nga mjeku psikolog e nese bej dicka neser mos ma vini re mo nje e cmendur me shume  Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar 426788
mos me keqkupto nuk po them qe ato qe bejne krime duhet te rrine te lire sepse kane nje raport mjekesor, por duhet te izolohen
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar Empty Re: Durrës, ekzekutohet më armë zjarri një 40-vjeçar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi