Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durres, plagosen me arme zjarri 3 persona People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durres, plagosen me arme zjarri 3 persona People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durres, plagosen me arme zjarri 3 persona

Shko poshtë

Durres, plagosen me arme zjarri 3 persona Empty Durres, plagosen me arme zjarri 3 persona

Mesazh nga Binni Tue 9 Feb 2010 - 12:15

Policia e Durrësit bën të ditur emrat e personave të plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Avdulla Osmani, 52 vjec, Leonard Naska 55 vjec dhe nje 29 vjecar nga Azerbaxhani mbetën të plagosur pas një grindje me dy persona të tjerë.
Policia ka ndërtuar skenarin e ngjarjes. Gjithcka ka ndodhur në një tavernë në afërsi të plazhit, kur shtetasi nga Azerbaxhani ka dalë jashtë dhe është konfliktuar me autorët të cilët kanë qëlluar me plumba në këmbë 29 vjecarin. Plumbat kanë kapur edhe 2 personat e tjerë.
Ora:19:35- Durrës, plagosen me armë zjarri 3 persona
Një tjetër ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit. Pas vrasjes së trefishtë në një lokal disa ditë më parë, një tjetër ngjarje e ngjashme është përsëritur mbrëmjen e sotme.
Tre persona janë plagosur me armë zjarri në afërsi të një pike karburanti në qytetin bregdetar, ndërsa mbeten ende të paqarta shkaqet e këtij krimi.
Sipas të dhënave paraprake të policisë, 2 persona të armatosur kanë hyrë në ambientet e një lokali duke qëlluar në drejtim të 3 burrave të cilët fatmirësisht morën plagë në gjymtyrët e poshtme. Mësohet se të plagosurit janë shokë me njëri-tjetrin ndërsa aktualisht ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.
Ende nuk bëhen të ditura identitetet e të plagosurve ndërkohë që policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të krimit.
Ndërkaq burime nga policia sqarojnë se autorët janë identifikuar dhe kanë nisur aksionet për lokalizimin dhe arrestimin e tyre.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi