Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, 1 person i vrarë me armë zjarri, mister rrethanat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, 1 person i vrarë me armë zjarri, mister rrethanat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durrës, 1 person i vrarë me armë zjarri, mister rrethanat

Shko poshtë

Durrës, 1 person i vrarë me armë zjarri, mister rrethanat Empty Durrës, 1 person i vrarë me armë zjarri, mister rrethanat

Mesazh nga WebMaster Tue 23 Apr 2013 - 22:21

DURRËS- Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Numër 18, ndërkohë që raportohet se viktima ka mbërritur i pajetë në spitalin rajonal të qytetit. Ende nuk dihet identiteti dhe mosha e viktimës, ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe autorëve.
(e.m.BalkanWeb)
Durrës, 1 person i vrarë me armë zjarri, mister rrethanat 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Durrës, 1 person i vrarë me armë zjarri, mister rrethanat 30l12rc Pytje & Përgjigje Durrës, 1 person i vrarë me armë zjarri, mister rrethanat 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi