Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Putin: Nuk rend pas pushtetit personal  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Putin: Nuk rend pas pushtetit personal  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin: Nuk rend pas pushtetit personal

3 posters

Shko poshtë

Putin: Nuk rend pas pushtetit personal  Empty Putin: Nuk rend pas pushtetit personal

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 5:33

Putin: Nuk rend pas pushtetit personal  Vladimir_PutinRUSI - Kryeministri i Rusise, Vladimir Putin mbrojti me force vendimin e tij per te kandiduar ne zgjedhjet e ardhshme presidenciale. Ai mohoi se gjithcka ka te beje me deshiren per te mbajtur pushtetin, por me qellimin per te ndryshuar institucionet e vendit.

“Nuk ka te beje me qendrimin e gjate ne pushtet, por gjithcka ka te beje me gjendjen e mjerueshme te institucioneve te Rusise. Nuk ishim hipokrit, as Medvedev dhe as une, kater vjet me pare ne thame se cfare do te ndodhe me vone do te varet nga situata politike. Te dy nuk rendim pas pushtetit personal, ne kerkojme te ndertojme nje sistem me te forte”, tha Putin.

Ne fakt ishte momenti, nje perballje mes tij dhe eksperteve nderkombetare te ftuar nga qeveria ruse per te diskutuar situaten politike te Rusise, ne te ashtuquajturin, “Klubi i Valdait”. Zakonisht, Putin e organizon kete takim ne vilen e tij ne Soci, ndersa ketij vit ne periferi te Moskes.

Kritiket jane te mendimit se ndikimi i tij politik eshte nje force shkaterruese. Megjithate, gjate darkes se organizuar ne Moske, ai e mbrojti me force qellimin per te rikandidur ne postin e presidentit te Rusise.
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin: Nuk rend pas pushtetit personal  Empty Re: Putin: Nuk rend pas pushtetit personal

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 5:33

sa i modh qe eshte ky njeri mer jau
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin: Nuk rend pas pushtetit personal  Empty Re: Putin: Nuk rend pas pushtetit personal

Mesazh nga dajti modh Sat 12 Nov 2011 - 7:46

kushedi sa te bardhe perdor .. se i ka syte gjak i kuq i ka Putin: Nuk rend pas pushtetit personal  617475
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin: Nuk rend pas pushtetit personal  Empty Re: Putin: Nuk rend pas pushtetit personal

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 7:50

po perdor edi rama e jo me ky putini
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin: Nuk rend pas pushtetit personal  Empty Re: Putin: Nuk rend pas pushtetit personal

Mesazh nga Anakonda Thu 10 May 2012 - 17:37

a pushteti i komunisteve pushteti i pushteve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin: Nuk rend pas pushtetit personal  Empty Re: Putin: Nuk rend pas pushtetit personal

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi