Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rusi, arrestohen më tepër se 560 manifestues kundër fitores së Putin  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rusi, arrestohen më tepër se 560 manifestues kundër fitores së Putin  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi, arrestohen më tepër se 560 manifestues kundër fitores së Putin

2 posters

Shko poshtë

Rusi, arrestohen më tepër se 560 manifestues kundër fitores së Putin  Empty Rusi, arrestohen më tepër se 560 manifestues kundër fitores së Putin

Mesazh nga Durrsaku Tue 6 Dec 2011 - 22:44

Rusi, arrestohen më tepër se 560 manifestues kundër fitores së Putin  49158MOSKË- Më tepër se 560 militantë të opozitës u arrestuan dje në mbrëmje në Moskë gjatë një manifestimi për denoncimin e fitores së partisë së kryeministrit rus Vladimir Putin në zgjedhjet parlamentare, njoftoi sot agjencia zyrtare e shtypit Itar-Tass, që citon policinë.
"Policët arrestuan 569 persona të cilët po përpiqeshin të merrnin pjesë në një manifestim të paautorizuar në sheshin Triumfalnaïa", njoftoi agjencinë një burim policor.
Qindra militantë të opozitës u përpoqën të manifestonin dje në mbrëmje në qendër të Moskës për të denoncuar fitoren e partisë në pushtet Rusia e Bashkuara, por policia ndërhyri menjëherë.

(d.b/BalkanWeb)
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusi, arrestohen më tepër se 560 manifestues kundër fitores së Putin  Empty Re: Rusi, arrestohen më tepër se 560 manifestues kundër fitores së Putin

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Mar 2012 - 7:48

po sdole ne proteste do mjesh ok me pushtetaret,cte bejn njerezit e shkrete.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi