Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rusi, Putin pranon kandidaturën për president People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rusi, Putin pranon kandidaturën për president People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi, Putin pranon kandidaturën për president

3 posters

Shko poshtë

Rusi, Putin pranon kandidaturën për president Empty Rusi, Putin pranon kandidaturën për president

Mesazh nga Durrsaku Sun 27 Nov 2011 - 5:56

Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 33360_5MOSKE - Kryeministri i Rusisë, Vladimir Putin ka pranuar sot kandidaturën për president nga partia në pushtet “Rusia e Bashkuar”.

Putin falenderoi të gjithë delegatët e partisë që e kanë mbështetur kandidaturën e tij, ndërsa e pranoi kandidaturën me fjalët, “me mirënjohje e pranoj këtë propozim”.

Presidenti aktual i Rusisë, Dimitri Medvedev gjithashtu foli në këtë kongres, duke e cilësuar Putin si “politikanin më popullur, më më shumë përvojë dhe më të suksesshëm në Rusi”.

Zgjedhjet presidenciale në Rusi pritet të zhvillohen në muajin mars të vitit 2012.

(er.nu/news24/BalkanWeb)
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusi, Putin pranon kandidaturën për president Empty Re: Rusi, Putin pranon kandidaturën për president

Mesazh nga Arabela Sun 27 Nov 2011 - 6:19

me siguri do jesh i gezuar durrsaku,,,si simpatizant qe je i putinit,,,,Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 3189159776
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusi, Putin pranon kandidaturën për president Empty Re: Rusi, Putin pranon kandidaturën për president

Mesazh nga Durrsaku Sun 27 Nov 2011 - 6:20

Arabela shkruajti:me siguri do jesh i gezuar durrsaku,,,si simpatizant qe je i putinit,,,,Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 3189159776
pse kot e postova une kete lajmRusi, Putin pranon kandidaturën për president 51319
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusi, Putin pranon kandidaturën për president Empty Re: Rusi, Putin pranon kandidaturën për president

Mesazh nga Arabela Sun 27 Nov 2011 - 6:26

Durrsaku shkruajti:
Arabela shkruajti:me siguri do jesh i gezuar durrsaku,,,si simpatizant qe je i putinit,,,,Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 3189159776
pse kot e postova une kete lajmRusi, Putin pranon kandidaturën për president 51319
Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 426788 Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 426788 Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 426788 njesh je,,,Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 3445224181 Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 668312
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusi, Putin pranon kandidaturën për president Empty Re: Rusi, Putin pranon kandidaturën për president

Mesazh nga Durrsaku Sun 27 Nov 2011 - 6:27

Arabela shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Arabela shkruajti:me siguri do jesh i gezuar durrsaku,,,si simpatizant qe je i putinit,,,,Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 3189159776
pse kot e postova une kete lajmRusi, Putin pranon kandidaturën për president 51319
Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 426788 Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 426788 Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 426788 njesh je,,,Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 3445224181 Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 668312
Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 555339 Rusi, Putin pranon kandidaturën për president 3325905132
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusi, Putin pranon kandidaturën për president Empty Re: Rusi, Putin pranon kandidaturën për president

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Mar 2012 - 7:51

yyyyyyyyyyy me gjith putinin tend.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusi, Putin pranon kandidaturën për president Empty Re: Rusi, Putin pranon kandidaturën për president

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi