Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gymysh ne Kenga Magjike 2011 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gymysh ne Kenga Magjike 2011 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gymysh ne Kenga Magjike 2011

Shko poshtë

Gymysh ne Kenga Magjike 2011 Empty Gymysh ne Kenga Magjike 2011

Mesazh nga WebMaster Wed 23 Nov 2011 - 5:04



Tiranë – Padyshim që mysafirja speciale e festivalit “Kënga Magjike 2011” ishte aktorja e famshme e serialeve turke Gymysh, që do të mbetet surpriza më e bukur e këtij festivali.Bukuroshja e kinematografisë turke që i ka bërë të gjithë shqiptarët të dashurohen me të, dëshmoi gjatë ditës së dielë, elegancë dhe ëmbëlsi në çdo fjali që tha.
Ndonëse të pakta, frazat e dala nga goja e saj, ishin të ëmbla dhe plot lezet! Vetë Ardit Gjebrea tha se ishte shumë komode dhe kënaqësi e veçantë të punoje me të.
Flitet se për të ardhur në Shqipëri Gymyshi ka marrë një tarifë të lartë, diçka më shumë se 30 mijë euro, apo e përkthyer në dollarë diku tek 45 mijë të tillë. (LajmeShqip.com)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi