Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grabitet me armë gruaja e Hamsik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grabitet me armë gruaja e Hamsik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grabitet me armë gruaja e Hamsik

Shko poshtë

Grabitet me armë gruaja e Hamsik Empty Grabitet me armë gruaja e Hamsik

Mesazh nga Durrsaku Wed 23 Nov 2011 - 5:08

Mërkurë, Nëntor 23rd, 2011

Grabitet me armë gruaja e Hamsik Hamsik-300x167Në orët e hershme të mëngjesit, është grabitur me dhunë bashkëshortja e lojtarit të Napolit, Hamsik. Makina e saj BMW X6 ishte grabitur në mëngjes me bashkëshorten e Hamsikut, ndërsa policia kishte arritur ta gjente me anë të satelitit Martina Franova, hendbolliste e klubit Atella Orta është ndaluar me armë nga persona të panjohur, ndërkohë që ajo po hynte në veturën e saj. Gruaja e lojtarit të Napolit, që pret një fëmijë, ka shpëtuar pa ndonjë dëmtim të rëndë fizik, ndërsa është tmerruar psikologjikisht. Ka qenë alarmi i makinës, i lidhur me satelitin për shkaqe sigurie, ai që i ka detyruar grabitësit të largoheshin pa e kryer deri në fund misionin e tyre, ku mund të ketë qenë object edhe vetë makina luksoze, përveç parave dhe bizhuterive që kishte me vete gruaja e lojtarit të Napolit, që të marten ishte në fushën e lojës, duke luajtur ndaj Mancester Sitit, ndeshje për Ligën e Kampioneve, e fituar me rezultatin 2-1

www.panorama.com.al
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi