Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zgjedhjet presidenciale në Rusi mbahen më 4 mars People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zgjedhjet presidenciale në Rusi mbahen më 4 mars People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zgjedhjet presidenciale në Rusi mbahen më 4 mars

2 posters

Shko poshtë

Zgjedhjet presidenciale në Rusi mbahen më 4 mars Empty Zgjedhjet presidenciale në Rusi mbahen më 4 mars

Mesazh nga Durrsaku Fri 25 Nov 2011 - 7:34

Zgjedhjet presidenciale në Rusi mbahen më 4 mars Vladimir_putin-300x198Dhoma e lartë e parlamentit rus caktoi 4 marsin si datën e zgjedhjeve presidenciale, që pritet të risjellin Vladimir Putin në postin e lartë.

Në fillim të vitit, zoti Putin kryeministri i tanishëm dhe presidenti Dmitry Medvedev parashtruan një plan për ndërrimin e posteve në zgjedhjet presidenciale në mars.

Kjo do ta lejojë zotin Putin të drejtojë Rusinë për deri 24 vjet – më gjatë se 17 vjetët e udhëheqjes së Bashkimit Sovjetik nga Leonid Brezhnjevi.

Zoti Putin tha muajin e kaluar se ndërsa njerëzit thonë se do të kthehen kohët e Brezhnjevit, ai dhe zoti Medvedev janë më të aftë dhe po punojnë më shumë sesa udhëheqësit gjatë periudhës së Bashkimit Sovjetik.

Zoti Putin u premtoi votuesve se nuk do të ketë ndryshime të papritura në politikat e Rusisë.(voa)
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet presidenciale në Rusi mbahen më 4 mars Empty Re: Zgjedhjet presidenciale në Rusi mbahen më 4 mars

Mesazh nga Anakonda Thu 10 May 2012 - 17:39

fitoft me i mire ky Putini qenka me keq se Edi tek ne

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi