Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Delet, si babagjyshi i Vitit të Ri me rastin e festave të fundvitit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Delet, si babagjyshi i Vitit të Ri me rastin e festave të fundvitit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Delet, si babagjyshi i Vitit të Ri me rastin e festave të fundvitit

2 posters

Shko poshtë

Delet, si babagjyshi i Vitit të Ri me rastin e festave të fundvitit Empty Delet, si babagjyshi i Vitit të Ri me rastin e festave të fundvitit

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 25 Nov 2011 - 12:25

Delet, si babagjyshi i Vitit të Ri me rastin e festave të fundvitit Dele-noaKore, 25 nëntor NOA - Me rastin e festave të fundvitit vijnë dhe ngjarje nga më të ndryshme për sa i përket zbukurimeve të shumta që bëhen gjatë kësaj periudhe.
Diçka e tillë ka ndodhur në Kore, në kopshtin zoologjik të Yongin, ku delet janë veshur pikërisht me rrobat klasike të këtyre festave dhe kanë sfiduar në sytë e të gjithë fëmijëve dhe personave të tjerë të pranishëm.
Kostumet përbëheshin nga një bluzë e ngjashme me atë të babagjyshit të vitit të ri një kapele dhe kambana të vogla.
Një situatë, e cila duhet thënë se ka zbavitur të gjithë fëmijët dhe zëvendësimi i drerëve klasikë me delet, ishte një ide që i ka entuziazmuar të gjithë të pranishmit duke e bërë disi të veçantë këtë prag festash, e duke i futur të gjithë në atmosferën magjike të fundvitit.
r.b/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Delet, si babagjyshi i Vitit të Ri me rastin e festave të fundvitit Empty Re: Delet, si babagjyshi i Vitit të Ri me rastin e festave të fundvitit

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 19:52

te shkretat delet cfare heqkan.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi