Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping

+2
Maksi
Aяtємιѕα
6 posters

Shko poshtë

Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping Empty Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 26 Nov 2011 - 10:35

Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping Femrat-shoppingFemrat me shume pelqejne te bejne shopping neper qendra tregtare, ndersa meshkujt parapelqejne blerjen nga rehatia e shtepise se tyre. Ato gjate muajit blejne gati pese gjera, por vetem nje permes internetit.

Edhe pse shumica e njerezve mendojne se blerja permes internetit eshte me e shpejte dhe me e thjeshte, ne fakt eshte gjashte here me e ngadalshme se vajtja ne qender tregtare, zbulon studimi i ngjarjes se modes Clothes Show Line i kryer ne 3000 njerez.

Femrave mesatarisht u duhen gati 22 ore per te gjetur artikullin e deshiruar ne internet, ndersa per te njejten gje ne dyqan u duhet 3,6 ore. Gati tete nga dhjete femra kenaqen duke bere shopping neper qendra tregtare verteton studimi.

Gati gjysma e femrave kohen e tyre te lire me me qejf e shpenzojne per shopping, ndersa meshkujt me se shumti kane qejf ta kalojne ne kafe.

”Ndoshta duket si menyre e shpejte dhe e thjeshte blerja permes internetit, por blerja ne internet nuk ofron kenaqesine e vajtjes ne qender tregtare. Menyra me e mire per te shijuar shoppingun eshte dalja nga shtepia, dhe jo blerja nga rehatia e shtepise suaj, thekson producentja e Clothes Show Linea, Maryam Hamizadeh. infoalbania
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping Empty Re: Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping

Mesazh nga Maksi Sat 26 Nov 2011 - 10:49

kjo dihet hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping Empty Re: Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping

Mesazh nga Ariel Sat 26 Nov 2011 - 11:49

Po qe e kane mire ata qe e kane thene [QeSh]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping Empty Re: Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 27 Nov 2011 - 3:29

Cdo muaj??.....une per veti jo.....ne fundjave dal 2 ore (8-10 ore/muaj)..edhe te shumten e rasteve nuk ble gje....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping Empty Re: Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping

Mesazh nga Emona Sun 27 Nov 2011 - 9:32

Cdo muj ...se kom rrogen e Mbretit.

Dal ama jo nuk rri me ore te tera ne Butiqe

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping Empty Re: Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 4:43

EPO TPAKTEN E MBAJN VETEN SJAN SI MESHKUJT

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping Empty Re: Femrat cdo muaj kalojne rreth 40 ore ne shopping

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi