Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatë jetës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatë jetës

Shko poshtë

Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatë jetës Empty Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatë jetës

Mesazh nga WebMaster prej Fri 22 Feb 2013 - 3:01

Është e zakonshme që vajzat dhe gratë të harxhojnë kohë të bollshme përpara pasqyrës, duke u përjekur që të realizojnë tualetin perfekt përpara se të dalin nga shtëpia.
Megjithatë, se sa kohë u merr me të vërtetë ky aktivitet femrave ishte e panjohur, deri në momentin e publikimit të një studimi, që vlerësoi në një vit e tre muaj jetë kohën mesatare që harxhohet deri në fund të jetës duke u marrë me tualetin.
Një studim i tillë u realizua nga një klinikë e specializuar për shërbimet kozmetike në Britaninë e Madhe, që duke analizuar një grup prej qindra femrash arriti në përfundimin se ato harxhonin tre orë e 19 minuta në javë, për t’u rregulluar përpara pasqyrës.
Në një ditë të zakonshme, realizimi i tualetit ka nevojë për vetëm 14 minuta kohë, ndërsa në daljet e të shtunës dhe të dielës, zakonisht kushtohet më shumë vëmendje, duke e zgjatur kohën e tualetit në mesatarisht 24 minuta.
Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatë jetës 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatë jetës 30l12rc Pytje & Përgjigje Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatë jetës 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatë jetës Empty Re: Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatë jetës

Mesazh nga Anakonda prej Thu 16 Oct 2014 - 19:42

femer hesapi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi