Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Korçë, policia urdhër mbrojtje për 72-vjeçarin, e rrahu nusja e djalit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Korçë, policia urdhër mbrojtje për 72-vjeçarin, e rrahu nusja e djalit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korçë, policia urdhër mbrojtje për 72-vjeçarin, e rrahu nusja e djalit

Shko poshtë

Korçë, policia urdhër mbrojtje për 72-vjeçarin, e rrahu nusja e djalit Empty Korçë, policia urdhër mbrojtje për 72-vjeçarin, e rrahu nusja e djalit

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 3:07

Korçë, policia urdhër mbrojtje për 72-vjeçarin, e rrahu nusja e djalit Policia_vlore1Policia e Korçës ka kërkuar në gjykatë lëshimin e urdhërit të mbrojtjes për një 72-vjeçar i cili ka denoncuar se është dhunuar nga nusja e djalit të tij.
Lajmi është bërë i ditur nga policia e cila tha se ne datë 30.11.2011 u plotesua kerkese-padia per leshimin e Urdherit te Mbrojtjes se Menjehershme per shtetasin me iniciale M.T 72 vjec, banues ne lagjen nr 5 Korce.
Urdhëri i mbrojtjes ndaj tij është kërkuar pasi nusja e djalit te tij 34 vjecare, ka ushtruar dhune fizike e psikologjike ndaj tij. Materialet i kaluan Gjykates se Rrethit Gjyqesor Korce per veprime te metejshme.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi