Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare!

3 posters

Shko poshtë

Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare! Empty Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare!

Mesazh nga Emona Tue 6 Dec 2011 - 1:34

Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare! Ashton-kutcher

Ashton Kutcher nuk duket se po kalon ndonjë moment melankolie apo mërzitjeje pas ndarjes me bashkëshorten e tij Demi Mooore. Ai është parë në premierën e filmit të fundit duke qeshur me të madhe ndërsa pranë kishte Lea Michele. Marrëdhënia e tyre mori fund ndërsa 49 vjeçarja e publikoi lajmin për ti dhënë fund martesës. Sakaq, ndarja pati si arsye një marrëdhënie jashtë martesore të Kutcher me 22 vjeçaren Sara Leal./lajmifundit/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare! Empty Re: Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare!

Mesazh nga Arabela Tue 6 Dec 2011 - 20:59

ah sa bukur qe paska qesh,,,cfare mashkullit kot,,,,,,,,,Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare! 1583359799
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare! Empty Re: Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare!

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 17:35

te gjith meshkujt si puna e ketij jane.....
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare! Empty Re: Divorci? Ashton Kutcher duket se as nuk ja ndjen fare!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi