Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me premtove dhe ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me premtove dhe ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me premtove dhe ...

+45
Yulia
Darius
EpiKada
enigma
Leo_uk
Poeti Dhimbjes
kasperi
Anila
bobi 10
Єямєℓiиdå
aLbinna.
merturi
Ajo goca
AlBora
Bleta
Elisaaa
Americco
**Jeta**
Hera
Erza
Bukurosh-Djal
ateks
Prada
armandi
Gangsta
treo
Xrisa
leona
LENA
Neta E
mela
rifati
Miti
Erika
qershicka
Roksana
Genti
feneri
sycka
Lot i derdhur
Shaban Cakolli
Aristogata
WebMaster
zemra ne ferr
Gjakush Tana
49 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Me premtove dhe ...

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 17 Sep 2009 - 6:56

Me premtove dhe ja tani po te pres ta kryesh! Po ti harrove cka me the !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga zemra ne ferr Thu 17 Sep 2009 - 7:01

me premtove edhe sme martove mo shpirti Me premtove dhe ... Icon_razz
zemra ne ferr
zemra ne ferr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 90
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga WebMaster Thu 17 Sep 2009 - 7:02

me premtove qe nuk do gaboje po e bere prandaj ste mori Me premtove dhe ... Icon_razz
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 17 Sep 2009 - 7:09

Me premtove se do te vish. Te pres cdo cast dhe me dogji malli!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Sat 26 Sep 2009 - 23:01

me premtove se nuk do gabosh por e bere serisht Me premtove dhe ... Icon_evil
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 26 Sep 2009 - 23:08

me premtove me pas me mashtrove
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Sat 26 Sep 2009 - 23:11

me premtove por se mbajte fjalen
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Lot i derdhur Sat 26 Sep 2009 - 23:22

me premtove shum gjana po fjalen nuk e ke majt as nji her 5466
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Sun 27 Sep 2009 - 22:54

me premtove por se mbajte fjalen
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sun 27 Sep 2009 - 23:03

ME PREMTOVE NE GJEN ME TE SHTRJTEN .
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga sycka Tue 29 Sep 2009 - 8:51

me premtove dhe duhet ta mbash premtimin.
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga feneri Tue 29 Sep 2009 - 9:58

sycka shkruajti:me premtove dhe duhet ta mbash premtimin.


Me premtove se do ta njoftosh, dhe me mbeti shporta bosh pa qershia!
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 9:59

me premtove dhe se mbajte premtimin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:01

me prmtove dhe me ike
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Tue 29 Sep 2009 - 10:01

me premtove dhe se mbajte premtimin
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga feneri Tue 29 Sep 2009 - 10:02

vera shkruajti:me premtove dhe se mbajte premtimin


me premtove dhe e vertetove dinjitetin!
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:02

mepremtove dhe ike nga chati
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:03

me premtove por me tradhetove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:11

me premtove por ne fund me pranoveeeee Me premtove dhe ... 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:12

me premtove por sqeke i beses ti Me premtove dhe ... Icon_razz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:15

me prmtove dhe nuk em dole ne takimm Me premtove dhe ... 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Tue 29 Sep 2009 - 10:17

me premtove por se mbajte fjalen
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Genti Tue 29 Sep 2009 - 10:18

me premtove dicka por se mbajte fjalen
Genti
Genti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atu ku duhet :P,,,
Postime Postime : 1270
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:18

me permtove por em genjevee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:21

me premtove po ish genjeshter
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:28

me prmtove por une te genjevaa Me premtove dhe ... 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:30

me premtove por vetem premtime di te besh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:30

me prmtove dhe meikeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:31

me premtove por u zhgenjeva
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:32

me premtove dhe aq Me premtove dhe ... 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Roksana Tue 29 Sep 2009 - 22:19

me premtove dashuri ene po e man llafin Me premtove dhe ... 647992
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 23:02

me premtove po kurr nuk e realizove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Thu 1 Oct 2009 - 21:50

me premtove por nuk e mbajte asnjeher fjalen
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Thu 1 Oct 2009 - 23:40

me premtove po humbe premtimin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga qershicka Sat 3 Oct 2009 - 3:01

Me premtove se do te vish dhe tani na del se punon deri ne tre te nates...hehehe...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 3:03

me premtove se ishe i sinqert me mua,por me ne fund tregove kush je
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Oct 2009 - 3:35

me premtove se do kthehesh nje dite por kurr ska ndodhur kjo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 4:01

Me premto gjithqka po asgje nuk realizove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Erika Sat 3 Oct 2009 - 4:21

po un qe si mbaj vete premtimet si i behet Me premtove dhe ... 672411
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 4:25

me premtove po nuk realizove Me premtove dhe ... 672411 Me premtove dhe ... 294456
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi