Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me premtove dhe ... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me premtove dhe ... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me premtove dhe ...

+45
Yulia
Darius
EpiKada
enigma
Leo_uk
Poeti Dhimbjes
kasperi
Anila
bobi 10
Єямєℓiиdå
aLbinna.
merturi
Ajo goca
AlBora
Bleta
Elisaaa
Americco
**Jeta**
Hera
Erza
Bukurosh-Djal
ateks
Prada
armandi
Gangsta
treo
Xrisa
leona
LENA
Neta E
mela
rifati
Miti
Erika
qershicka
Roksana
Genti
feneri
sycka
Lot i derdhur
Shaban Cakolli
Aristogata
WebMaster
zemra ne ferr
Gjakush Tana
49 posters

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Me premtove dhe ...

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 17 Sep 2009 - 6:56

First topic message reminder :

Me premtove dhe ja tani po te pres ta kryesh! Po ti harrove cka me the !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Bukurosh-Djal Thu 27 May 2010 - 0:17

Me premtove dhe Ike Hmm :(
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Xrisa Thu 27 May 2010 - 1:41

me premtove dhe se mbajte premtimin tend
Xrisa
Xrisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 590
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Neta E Fri 28 May 2010 - 1:48

Me premtove dhe u largove
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 28 May 2010 - 1:56

dhe mbaje premtimin
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Fri 28 May 2010 - 3:03

me premtove dhe cfare.... Me premtove dhe ... - Faqe 5 Icon_rolleyes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Fri 28 May 2010 - 6:50

me premtove per gjith jeten per nje dashuri me premtove nuk ka tjeter ik nga un tani......lalala
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Erza Fri 28 May 2010 - 7:43

Me premtove shum gjera po sod nuk egzistojn me
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Fri 28 May 2010 - 8:18

me permtove se dote pim kafe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Fri 28 May 2010 - 8:51

me premtove dhe vetem premtime mbeten
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Hera Fri 28 May 2010 - 11:16

me premtove se do te me sqaroje ate qe te kishte thene dikush por me nuk me fole ...
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga **Jeta** Fri 28 May 2010 - 11:20

Me premtove,te premtova por asgje s'kuptova....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Americco Fri 28 May 2010 - 11:26

me premtove dhe te premtova aq di...faji esht jetim
Americco
Americco
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : MIAMI
Postime Postime : 641
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Bartender

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga **Jeta** Fri 28 May 2010 - 11:31

Me premtove dhe do realizoj se shpejti.... Me premtove dhe ... - Faqe 5 947908
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 28 May 2010 - 11:36

**Me premtove dhe s'bere gje...!!!
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Elisaaa Fri 28 May 2010 - 11:44

me premtove dhe shyqyr theve qafen e shkove larg syve te mi u largove Me premtove dhe ... - Faqe 5 Icon_bounce
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 28 May 2010 - 11:53

Me permtove dhe sja arrite qellimit ..!!
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Elisaaa Fri 28 May 2010 - 11:55

me premtove sa bukur larg syve qe mu largove Me premtove dhe ... - Faqe 5 398758
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 28 May 2010 - 11:56

Me premtove se do jesh me mua por un te thash plas se ste dua [smile_1]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Elisaaa Fri 28 May 2010 - 11:58

me premtove por sa mir ta bera qe te perzura plas nga inati une do argetohem Me premtove dhe ... - Faqe 5 398758
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 28 May 2010 - 12:04

Me premtove eh dole tradhtare bre :gezim:
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Elisaaa Fri 28 May 2010 - 12:06

me premtove por koka ime tani pa ty esht shum e qet dhe do argetohem pa fund Me premtove dhe ... - Faqe 5 644123
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 28 May 2010 - 12:10

ME PREMTOVE DHE TE PREMTOVA SE DO KALOSH BUKUR 00027003
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Fri 28 May 2010 - 12:10

dhe asgje su be
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Elisaaa Fri 28 May 2010 - 12:42

me premtove sepse shoqeri te bukur ketu gjeta
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Fri 28 May 2010 - 12:57

dhe ike tash
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Erza Fri 28 May 2010 - 19:57

Me premtove dhe me harrove
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Elisaaa Fri 28 May 2010 - 21:34

me premtove premtimet e tua kurr nuk i mbajte
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Bleta Fri 28 May 2010 - 21:40

Më premtove dashurinë e përjetëshme..
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Elisaaa Fri 28 May 2010 - 21:44

me premtove se do me shkaterrosh Jeten por fal Zotit po ta Shkaterroi une ty Me premtove dhe ... - Faqe 5 398758
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Erza Fri 28 May 2010 - 21:45

Me premotve shum qka po sod ska asgje
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Prada Fri 29 Oct 2010 - 10:37

me premtove se nuk dot bëhem vajz e keqe por sembajte premtimin
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga **Jeta** Sun 31 Oct 2010 - 7:41

Me premtove dhe nuk e di se sa do realizohen....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sun 31 Oct 2010 - 8:00

me permtove po ende se realizove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga AlBora Sun 31 Oct 2010 - 8:02

me premtove se nuk do te genjesh kurr po prap e bere
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sun 31 Oct 2010 - 8:04

me premtove po nuk e realizove ende
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sun 31 Oct 2010 - 8:08

me premtove por po te pengon dicka ta besh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga WebMaster Sun 31 Oct 2010 - 8:09

Me premtove shum por po hesht
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga AlBora Sun 31 Oct 2010 - 8:09

premtove porse mbajte premtimin
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Mon 1 Nov 2010 - 4:55

,,dhe nuk ma zgjidhe,,por mos u merakos se ma zgjodhi zoti dhe kete here, :lutemm: si gjithmone :485636: :485636: :o :o
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga WebMaster Mon 1 Nov 2010 - 5:00

Me premtove dikur tani nuk te besoj me
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 5 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi