Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me premtove dhe ... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me premtove dhe ... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me premtove dhe ...

+45
Yulia
Darius
EpiKada
enigma
Leo_uk
Poeti Dhimbjes
kasperi
Anila
bobi 10
Єямєℓiиdå
aLbinna.
merturi
Ajo goca
AlBora
Bleta
Elisaaa
Americco
**Jeta**
Hera
Erza
Bukurosh-Djal
ateks
Prada
armandi
Gangsta
treo
Xrisa
leona
LENA
Neta E
mela
rifati
Miti
Erika
qershicka
Roksana
Genti
feneri
sycka
Lot i derdhur
Shaban Cakolli
Aristogata
WebMaster
zemra ne ferr
Gjakush Tana
49 posters

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Me premtove dhe ...

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 17 Sep 2009 - 6:56

First topic message reminder :

Me premtove dhe ja tani po te pres ta kryesh! Po ti harrove cka me the !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga qershicka Fri 9 Oct 2009 - 0:14

Me premtove e me premtove po...cfare...asgje!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Fri 9 Oct 2009 - 6:37

me premtove dhe nuk u tregove i beses
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Miti Fri 9 Oct 2009 - 6:41

Me Premtove dhe mu hidhrove me ne fund.......
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Oct 2009 - 6:44

me premtove babi qe do iknim bashk ne ks :(
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Miti Fri 9 Oct 2009 - 6:54

Me Premtove se do te bisedojm perseri por ndodhi e kunderta
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 4:39

Me premtove qe sdo gaboje me por prap e perserite!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Lot i derdhur Sat 10 Oct 2009 - 4:46

me pretove qe dovije te un
e jam i lutur qe po ja arrin qedhimit
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 5:01

me premtove shum her e kurr se relizove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga rifati Sat 10 Oct 2009 - 9:43

me premtove nje kafe poooooooooooo---------------nejse
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 9:49

me premtove shum gjera< por sgjee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Sat 10 Oct 2009 - 9:51

me premtove dhe me dhe besen por se mbajte
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 9:53

ME PREMTOVE, ME HARROVE, ME HUMBE RININE .
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 10:07

me premtove e asgje se ralizove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 10:11

me premtova por ulargove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Sat 10 Oct 2009 - 10:13

me premtove por sdole i beses
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 10:13

me permtove por kurr sme besovee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Sat 10 Oct 2009 - 10:14

me premtove por ishte e kot
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 10:14

me permtove por me harrove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Sat 10 Oct 2009 - 10:16

me premtove por se mbajte kurr fjalen qe dhe
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga mela Sat 10 Oct 2009 - 10:17

me premtove dhe se mbajte fjalen qe me dhe
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 10:48

me premtove po nuk ke ashtu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Sat 10 Oct 2009 - 10:52

me premtove por me genjeve
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 12:34

me premtove por dole i pa bese
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 21:02

me premtove por kurr se bere
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Oct 2009 - 21:04

me premtove edhe te premtova
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga sycka Wed 14 Oct 2009 - 11:34

me premtove se nuk do te vish,por.................................... Me premtove dhe ... - Faqe 2 Icon_evil
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Oct 2009 - 11:34

me premtove po shum gabove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Oct 2009 - 20:54

me premtaove por me harrove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Oct 2009 - 21:22

me prermtove po spate guxim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Aristogata Wed 14 Oct 2009 - 21:25

me premtove por se mbajte fjalen
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga sycka Wed 14 Oct 2009 - 22:12

me premtove se do shkoje ,popse svajte?
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Oct 2009 - 22:15

me premtove se do ishe nje mike per mu,koha tregon realitetin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga sycka Wed 14 Oct 2009 - 22:20

me premtove goce,hajde tani,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Oct 2009 - 22:24

me premtove teta se do me kaloje ne mesime,por un mbeta prap Me premtove dhe ... - Faqe 2 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Thu 15 Oct 2009 - 0:06

me premtove mos ik po qendro
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Thu 15 Oct 2009 - 0:20

me permtove por sbere asgje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Thu 15 Oct 2009 - 0:21

me premtove po nuk e realixove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Thu 15 Oct 2009 - 0:23

me premtove por me ikee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Thu 15 Oct 2009 - 0:25

me premtove po me mashtrove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Thu 15 Oct 2009 - 0:30

me premtove senuk me haron kurr por se mbajte premtimin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 2 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi