Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me premtove dhe ... - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me premtove dhe ... - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me premtove dhe ...

+45
Yulia
Darius
EpiKada
enigma
Leo_uk
Poeti Dhimbjes
kasperi
Anila
bobi 10
Єямєℓiиdå
aLbinna.
merturi
Ajo goca
AlBora
Bleta
Elisaaa
Americco
**Jeta**
Hera
Erza
Bukurosh-Djal
ateks
Prada
armandi
Gangsta
treo
Xrisa
leona
LENA
Neta E
mela
rifati
Miti
Erika
qershicka
Roksana
Genti
feneri
sycka
Lot i derdhur
Shaban Cakolli
Aristogata
WebMaster
zemra ne ferr
Gjakush Tana
49 posters

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Me premtove dhe ...

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 17 Sep 2009 - 6:56

First topic message reminder :

Me premtove dhe ja tani po te pres ta kryesh! Po ti harrove cka me the !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Mon 1 Nov 2010 - 6:17

....dhe harrove
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Ajo goca Mon 1 Nov 2010 - 6:18

,,,, dhe me tradhetove [smile_1]
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Mon 1 Nov 2010 - 6:19

dhe ben sikur spremtove gje Me premtove dhe ... - Faqe 6 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Ajo goca Mon 1 Nov 2010 - 6:20

me premtove edhe ben sikur se mban mend
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga merturi Mon 1 Nov 2010 - 8:19

Dikush me kishte premtuar se do te kisha te drejten e dergimit te MP menjehere.Por.... rregulli-rregull! Me duhen dhe ca postime qe t'a fitoj kete te drejte!!
merturi
merturi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 13
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/09/2010
Mosha Mosha : 80
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga WebMaster Mon 1 Nov 2010 - 8:21

Dikush thote se mp jan te hapur i nderuar dode po ka probleme forumacioni ka shum kohe qe po mundohen te rregullojne kete problem
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga aLbinna. Wed 3 Nov 2010 - 2:23

Dheee pse mua me hiqq sme intteresoii :P
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Ajo goca Wed 3 Nov 2010 - 2:24

me premtove dhe harrove se cthe
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 3 Nov 2010 - 4:07

...e mbajte premtimin.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga bobi 10 Wed 3 Nov 2010 - 6:09

nje dhurate,edhe e mbajte premtimin :o
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Nov 2010 - 7:18

Me premtove me premtove po asgje nuk mora edhe nuk besova
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Anila Wed 3 Nov 2010 - 7:25

Me premtove se do ta zbresesh henen ne duart e mia..por 00027003
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Nov 2010 - 7:37

Me premtove se do me besh te ndjehem femra me e lumtur ne bote por qedo vetem genjeshtra edhe fjale boshe
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Anila Wed 3 Nov 2010 - 8:18

me premtove nje gje ,ce kurr nuk arite ta ben...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Wed 3 Nov 2010 - 8:19

me permtove se do temi falesh buzet tuja
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Anila Wed 3 Nov 2010 - 8:21

premtove qe sdo kerkosh me asgje nga une...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Wed 3 Nov 2010 - 8:24

me premtove se une ste premtova haha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Anila Wed 3 Nov 2010 - 8:24

me premtove dhe......se kuptoj se cfae ndodh me ty...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga kasperi Fri 4 Feb 2011 - 8:46

me premtove nje fli mona,por mbeti vetem premtim 00027003
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 6 Feb 2011 - 4:46

Me premtove dhe te besova.
Me genjeve dhe s'e besova.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 6 Feb 2011 - 4:47

..me premtove por nuk ishe aq burre sa te mbaje at premtim
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Leo_uk Sun 6 Feb 2011 - 4:50

me pretove per dreken dhe nuk e mbajte fjalen.. e poshter.. [smile_1] [smile_1]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 27 Mar 2011 - 4:37

Tema rikthehet perseri tek kategoria e duhur!
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga enigma Mon 28 Mar 2011 - 0:27m'pretove se do shkojm me ble harxh bashk,e me kast u vonove. whackbutt
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 72
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga EpiKada Tue 29 Mar 2011 - 0:59

me premtove.....
por kurre se mbajte premtimin
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Darius Tue 29 Mar 2011 - 1:02

me premtove...por u largove nga un dole genjeshtare.. 724516
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga EpiKada Tue 29 Mar 2011 - 1:04

me premtove nje PAKT por e tradhetove dhe jo mua por Veten tende
se ketej me kerkon dhe ketej bene sikur sta ndjen per mua
di se kush jam dhe per faktin qe te kam xhan
mbaj nje Qendrim
nqs je aq inteligjent Kupto dhe mbaje PREMTIMIN GOOD BOY 724516
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Yulia Wed 30 Mar 2011 - 11:56


me premtove jeten, ashu si ma dhurove, ashtu ma more!
Yulia
Yulia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 519
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/08/2010
Hobi Hobi : te fle gjume :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Vizitor Wed 30 Mar 2011 - 17:57

Yulia shkruajti:
me premtove jeten, ashu si ma dhurove, ashtu ma more!
..si qenke bere si ylli mi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Selda Thu 31 Mar 2011 - 23:00

me premtove dhe fjalen e majte ashtu sic duhet pranaj kam rrespekt te vecante per ty (per nji mikun tem kjo) :0DQNbaIoEb:
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga EpiKada Sun 3 Apr 2011 - 3:29

me premtove dhe e tradhtove veten jo mua
se mua as te maje gishtit te kembes nuk me arrin

...... dije me te ditur....
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Apr 2011 - 3:30

Me premtove gjithcka edhe asgje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga kasperi Thu 14 Apr 2011 - 9:20

me premtove dhe e mbajte premtimin se vetem me mua do te vish ne disco
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga bobi 10 Thu 14 Apr 2011 - 10:23

,,,,,,,,me the

Do jem ajo qe do te sjell ngrohtesine
do jem ajo qe do te bej te ndihesh me mire se kurre
do jem ajo qe vitet do na lidhin me shume se aq sa mendon
do jem ajo qe c'ka deshiron

s'premtoj se jam e gezuar,por premtoj sepse e ndiej


Ato nuk i vleresova aq sa shume ishin,por vleresoj gjithcka

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,qe te perket
,,,,,,,edhe per kete ndihem MBRET
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Bukurosh-Djal Thu 14 Apr 2011 - 13:23

Me premtove dhe ike lot
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Alberti Mon 14 Nov 2011 - 12:42

Me premtove dhe harrove :P.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 16 Nov 2011 - 1:04

Me premtove dhe premtimin se mbajte.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga T_o_n_i Wed 16 Nov 2011 - 1:12

me premtove parajsen e ate e gjeta tek ty Me premtove dhe ... - Faqe 6 617475
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Dec 2011 - 21:32

Me premtove miqesi te perjetshme,por ma punoje pas kraheve.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me premtove dhe ... - Faqe 6 Empty Re: Me premtove dhe ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi