Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Britney, feston 30-vjetorin mbi akull People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Britney, feston 30-vjetorin mbi akull People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britney, feston 30-vjetorin mbi akull

3 posters

Shko poshtë

Britney, feston 30-vjetorin mbi akull Empty Britney, feston 30-vjetorin mbi akull

Mesazh nga Emona Tue 6 Dec 2011 - 2:31

Si një prej yjeve më të mëdha të muzikës ndërkombëtare, Britney Spears mund të kishte zgjedhur një shumë aktivitete të ndryshme për të festuar 30-vjetorin e lindjes.

Megjithatë, këngëtarja zgjodhi të mos festonte, duke kaluar mbrëmjen në patinazh mbi akull, së bashku me të dashurin e saj, Jason Trawick.

Nëna e dy fëmijëve u fotografua shumë e pasigurt me patinat e saj, duke i kërkuar Jason vazhdimisht ndihmë që të mos e lejonte të rrëzohej.

Në një intervistë për një revistë amerikane, Britney kishte lajmëruar plane krejtësisht të ndryshme për datëlindjen e saj. “Mendoj se sa më shumë rritesh, aq më e zgjuar bëhesh. Jam shumë e lumtur për 30-vjetorin dhe kam ndërmnd të bëj diçka me të vërtetë spektakolare”.

Britney, feston 30-vjetorin mbi akull Britney2-150x150Britney, feston 30-vjetorin mbi akull Britney1-150x150

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Britney, feston 30-vjetorin mbi akull Empty Re: Britney, feston 30-vjetorin mbi akull

Mesazh nga dajti modh Tue 6 Dec 2011 - 5:35

e kam fiksim kete kengetare Britney, feston 30-vjetorin mbi akull 51319
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Britney, feston 30-vjetorin mbi akull Empty Re: Britney, feston 30-vjetorin mbi akull

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 17:41

kjo duket si 20 vjecare dhe jo si 30 vjecare
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Britney, feston 30-vjetorin mbi akull Empty Re: Britney, feston 30-vjetorin mbi akull

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi