Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

4 posters

Shko poshtë

Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin Empty Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 10 Jan 2012 - 3:05

Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin 52131Aktori i skenës dhe filmit shqiptar, Robert Ndrenika, feston sot 70-vjetorin e tij të lindjes. Ka rreth katër vjet që i ka munguar skenës shqiptare, pasi jeton në Gjermani, një zgjedhje kjo e tij për t’i qëndruar pranë bashkëshortes, Polikseni, e cila është kujdesur prej vitesh për familjen e tyre, e që tani ka nevojë për kujdesin e tij. Artisti që mbahet mënd për Qazim Mulletin tek “Prefekti”, Vangjeli tek “Përrallë nga e kaluara”, babai “Në shtëpinë tonë”, si dhe për interpretimet e tij në filmat si “Shi në plazh”, “Kapedani”, “Nëntori i dytë” dhe së fundi në filmin “Kronikë provinciale\", nuk ka vendosur të shkëputet prej saj. (da.xha/BalkanWeb)
Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin 52132Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin 52133Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin 52134Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin 52135Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin 52136Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin 52137Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin 52138Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin 52139Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin 521310
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin Empty Re: Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

Mesazh nga Arabela Tue 10 Jan 2012 - 6:38

artist i madh,, rose53 rose53
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin Empty Re: Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

Mesazh nga Daku Tue 10 Jan 2012 - 8:33

I Uroj jete te gjate Al pacinos shqiptar qe mbetet legjenda e kinematografise shqiptare

- ho gallxoj dajes ti nashtina kush ti dho kamunikatat :P ( prefekti)
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin Empty Re: Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 0:38

ky osht me te vertet i modh....................

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin Empty Re: Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi