Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit

3 posters

Shko poshtë

Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit   Empty Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit

Mesazh nga Emona Tue 6 Dec 2011 - 7:17

Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit   Main_bjonce

Çifti Jay Z dhe Beyonce kohë më parë i kanë hedhur syrin shtëpisë në Majami, të cilën e ka hedhur në shitje kolegu i tyre Ricky Martin.

Shtëpia e këngëtarit latin ndodhet pranë bregdetit të oqeanit dhe vlerësohet të jetë 12,5 milionë dollarë, ndërsa Beyonce dhe Jay Z në shoqëri të agjentit për patundshmëri para disa ditëve kanë shikuar pasurinë e përgjithshme, madje ende nuk kanë bërë të ditur ofertën e tyre.

Vila e bukur, në të cilën ka jetuar Ricky Martin ka madje shtatë dhoma të fjetjes, dhjetë banja, një bazen të madh.

Martin kishte blerë vilën në vitin 2005 me çmim prej 10 milionë dollarë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit   Empty Re: Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit

Mesazh nga dajti modh Tue 6 Dec 2011 - 7:22

shkon parja ke parja ,, eshte e kote per te tjerat Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit   3722885516
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit   Empty Re: Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 17:37

hajt ta gezojn shtepin e re......

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit   Empty Re: Beyonce blen shtëpinë e Ricky Martinit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi