Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ricky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ricky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ricky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone

2 posters

Shko poshtë

Ricky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone Empty Ricky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone

Mesazh nga Durrsaku Tue 13 Dec 2011 - 2:23

Ricky Martin dhe i dashuri i tij Carlos shijojne diellin e Miamit duke ngritur nje ballone ne qiell.

Burimi:

Ricky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone ImagesRicky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone Images
Carlos, i dashuriRicky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone ImagesRicky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone ImagesRicky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone ImagesRicky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone ImagesRicky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone ImagesRicky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone Images
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ricky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone Empty Re: Ricky Martin dhe i dashuri Carlos ngrene nje balone

Mesazh nga Anakonda Thu 10 May 2012 - 17:13

esht mire qe me 17 maj keta te shkojn ne tirane

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi