Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpiket pilula kunder dehjes dhe simptomave te saj   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpiket pilula kunder dehjes dhe simptomave te saj   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpiket pilula kunder dehjes dhe simptomave te saj

2 posters

Shko poshtë

Shpiket pilula kunder dehjes dhe simptomave te saj   Empty Shpiket pilula kunder dehjes dhe simptomave te saj

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 8 Dec 2011 - 6:44

Shpiket pilula kunder dehjes dhe simptomave te saj   ImagesEshte shpikur dhe legalizuar nga Food and Drug Administration, Fda, pilula qe vepron kunder gjendjes se dehjes dhe simptomave te saj si dhimbja e kokes.

Blowfish quhet pilula dhe qe tani ajo eshte ne shitje ne farmacite e SHBA, dhe se shpejti edhe ne Europe.
Pilula ne fjale shkrihet ne nje gote uji dhe pas marrjes se saj ne menyre orale, ben te mundur largimin e gjendje se dehjes dhe e sjell organizmin ne forme brenda 15 deri 30 minutave.
Sipas Brenna Haysom, krijueses se kesaj pilule, magjia e saj qendron ne faktin se pilula eferveshente eshte ne gjendje te godase sistemin shume me shpejt se nje filxhan kafeje, nje antiacid, apo nje aspirine te marra vecmas.
Qellimi i shpikjes dhe perdorimit te kesaj pilule eshte qe ajo tu vije ne ndihme njerezve te cilet bejne nje pune te lodhshme dhe menyre jetese impenjative shoqerore, por qe gjithsesi nuk favorizon aspak ekzagjerimin dhe kalimin e mases.

Burimi:Ikub.al

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpiket pilula kunder dehjes dhe simptomave te saj   Empty Re: Shpiket pilula kunder dehjes dhe simptomave te saj

Mesazh nga Anakonda Sat 4 Feb 2012 - 2:25

Mrekulli,tia tregoj nje shoqes time,meqe eshte pijanece.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi