Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jolie: Një gjë që më mungon? Shoqet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jolie: Një gjë që më mungon? Shoqet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jolie: Një gjë që më mungon? Shoqet

2 posters

Shko poshtë

Jolie: Një gjë që më mungon? Shoqet Empty Jolie: Një gjë që më mungon? Shoqet

Mesazh nga Emona Fri 9 Dec 2011 - 2:08

Jolie: Një gjë që më mungon? Shoqet Angelinaajoliee

Me bukurinë, pasurinë dhe një familje të mrekullueshme, Angelina Jolie duket se i ka të gjitha.

Megjithatë, në një intervistë për revistën amerikane “Marie Claire”, aktorja e famshme zbuloi të paktën një gjë që i mungon në jetën e saj… shoqet.

”Ishte diçka e bukur për mua që të luaja në filmin e fundit me disa femra. Në rolet e mia, zakonisht nuk më qëllon të kem një bashkëprotagoniste femër. Në fakt, në jetën time gjithmonë kam patur shumë pak shoqe. Kjo sepse më pëlqen të qëndroj në shtëpi dhe t’i dedikohem familjes. Pastaj, nuk është se jam edhe ndonjë tip shumë miqësore”, shprehet Jolie.

Aktorja dhe nëna e gjashtë fëmijëve, pretendon se të flasë me Brad Pitt është e mjaftueshme për të. “Kur kam nevojë për të folur, flas me familjen time. Flas me Brad dhe më ka mjaftuar deri tani. Nuk është se me miqtë që kam flasim për shumë gjëra intime. Realisht, ai është i vetmi person të cilit i hapem tërësisht”.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jolie: Një gjë që më mungon? Shoqet Empty Re: Jolie: Një gjë që më mungon? Shoqet

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 17:31

sqenkam e vetmja ne bot qe me mungojn miket e verteta;ci do vec per interes te duan,ste duan per tjeter gje...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi