Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros

3 posters

Shko poshtë

 SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros Empty SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros

Mesazh nga Durrsaku Sat 10 Dec 2011 - 9:31

 SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros 49265UASHINGTON- SHBA është "jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e euros, deklaroi të premten ushtaraku amerikan me gradën më të lartë, gjenerali Martin Dempsey, duke përmendur rreziqet që do të rëndonin "mbi shpërbërjen e Unionit monetar europian" për Amerikën.

"Ne jemi jashtëzakonisht të shqetësuar për shëndetin dhe ekzistencën e euros, sepse në një farë mënyre ne jemi të ekspozuar", shpjegoi ai përpara Këshillit të Atlantikut, një organizëm studimor në Uashington, duke theksuar rëndësinë e tregtisë mes Evropës dhe SHBA-së dhe "rrezikun e rrëmujave civile dhe shpërbërjes së unionit".

Ushtria amerikane është angazhuar në një rishikim të strategjisë së saj për t'iu përshtatur shkurtimeve buxhetore që kanë qëllim të frenojnë defiçitin buxhetor të SHBA-së. Shefi i shtabit të përgjithshëm ndërarmësh, këshilltari kryesor ushtarak i presidentit, u shpreh mbi të ardhmen e euros, ndërsa po kalonte në revistë rreziqet strategjike që përbëjnë rajonet e ndryshme të botës.
Sipas tij, "eurozona është në rrezik të madh".

(d.b/BalkanWeb
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros Empty Re: SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 10 Dec 2011 - 9:33

ishalla e heqin fare euron se e myti


 SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros 30c1zl3
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
 SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros 0152352001263750485
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros Empty Re: SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros

Mesazh nga Durrsaku Sat 10 Dec 2011 - 9:41

Cun@Boss/ shkruajti:ishalla e heqin fare euron se e myti
bosso se kupton qe me ik euro per lesh ikim dhe ne? se te gjitha borxhet jane marre ne euro dhe imagjinoje se sda shkon vlera e borxhit nqs vendosen liratat dhrahmite apo markat
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros Empty Re: SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Mar 2012 - 7:44

normalisht qe do shqetesohet sepse euro vlen me shum se dollari.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros Empty Re: SHBA, "Jashtëzakonisht e shqetësuar" për të ardhmen e Euros

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi