Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me mire te jesh femer apo mashkull? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me mire te jesh femer apo mashkull? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me mire te jesh femer apo mashkull?

+16
Єямєℓiиdå
Labja
Anakonda
valtori
EMI
Maksi
EpiKada
Katniss
Leo_uk
Next
Shkembi
Emona
Arabela
Durrsaku
dajti modh
Aяtємιѕα
20 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 11 Dec 2011 - 6:00

Shume dilema rreth kesaj pyetjeje dhe te gjitha te ndryshme... po mendimi juaj si eshte? (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga dajti modh Sun 11 Dec 2011 - 6:04

ti kesh te dyja ..Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Durrsaku Sun 11 Dec 2011 - 6:07

te jesh femer ke previlegjin qe te zgjedhesh ne dashuri, te jesh mashkull ke previlegjin se je me i lire ne veprime
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Arabela Sun 11 Dec 2011 - 6:11

femer,,por te jesh ne gjendje te pozicionohesh edhe si mashkull nga mendja ne rast nevoje,,,Me mire te jesh femer apo mashkull? 3189159776
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 10:57

Femer... edhe pse gjithmon ka veshtirsi ne jeten tone ndjesia e te cenurit femere eshte e mire.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Shkembi Sun 11 Dec 2011 - 12:04

mashkull,sepse e ndjej veten ne liri te plote

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 12:07

maskull qe tregosh zotesin ..jo mendje lehtesin...
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Leo_uk Sun 11 Dec 2011 - 12:10

Me mire mashkull...Me mire te jesh femer apo mashkull? 3189159776
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:13

Eri Dr shkruajti:maskull qe tregosh zotesin ..jo mendje lehtesin...

Dmth Femrt pe rju jan Mendjelehta.??!!

Femer....Nder qe s'arrin te kent gjithkushh 00027003


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 12:15

Normale

femrat te tjera thojn dhe te tjera bejn

kurse burri kur jep fjalen eburrit...eshte e bazuar ne faqe te murit
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:19

Eri Dr shkruajti:Normale

femrat te tjera thojn dhe te tjera bejn

kurse burri kur jep fjalen eburrit...eshte e bazuar ne faqe te murit


BuRRa ..te tille qe i ke cek ti s'edi jan me Pak...Tani thot gruja dua kete ai 1 here jo thom...gruja dua edhe pike Burri Ok zemer... :[LoL]:


BuRRa ...qe sja lun vendi fjalen jan shhhhum pak nditet e sotme. 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Leo_uk Sun 11 Dec 2011 - 12:22

Une s'do e kisha problem te isha dhe femer, vetem nga katundi mos te isha.. Shof Calli me Emonen e me vjen te qaj me fatkeqsin e tyre.. Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Katniss Sun 11 Dec 2011 - 12:22

Eri Dr shkruajti:maskull qe tregosh zotesin ..jo mendje lehtesin...

Oflele ,ka ca meshkuj qe e turperojne te gjithe gjinine mashkullore...merre shembull kete valltarin oriental, Leonar Kika me duket quhej, edhe ku tjetri, fotomodeli, Zogu Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 12:23

por ne kohrat e vjetra thuhet qe gruaja kishte frik nga burri arsa dihet pse..

dhe prandaj themi qe femrat pak ajer moren kapen qiellin me dor kurse meshujt jan me te vendosur din te sakrifikojn per veten
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:24

Leo_uk shkruajti:Une s'do e kisha problem te isha dhe femer, vetem nga katundi mos te isha.. Shof Calli me Emonen e me vjen te qaj me fatkeqsin e tyre.. Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758

[QeSh] [QeSh] [QeSh] Qafsh per koken tonde ti,ti pej katundi ke ike je Shku ne Uk..po rri mos fol (tongueout) ,akq keq sjemi ne dya....Ku ka ma mire bre se n'katuund celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Katniss Sun 11 Dec 2011 - 12:25

Leo_uk shkruajti:Une s'do e kisha problem te isha dhe femer, vetem nga katundi mos te isha.. Shof Calli me Emonen e me vjen te qaj me fatkeqsin e tyre.. Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758
Thuj , i lumi une nese kam fatin te jetoj atje ku jeton Calli Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:25

Eri Dr shkruajti:por ne kohrat e vjetra thuhet qe gruaja kishte frik nga burri arsa dihet pse..

dhe prandaj themi qe femrat pak ajer moren kapen qiellin me dor kurse meshujt jan me te vendosur din te sakrifikojn per veten

Flet per kohen e gjysherve tan Eri...

Jo te gjitha kan mendje Pre qelle....ato kan veten ne qefff ju duket vetja qe kan prek Qiellin me dore.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 12:29

me pak fjal eshte e veshtir te gjsh femra te vertetafemra ka vec nje emer mosbesuese..kjo thuhet edhe nga shkenctaret.. femrat genjejn..kurse nje shprehja ime e them femren duhet ta dashurosh por me kufi femren sduhet ta dashurosh cmendurisht sepse e humbet lehtesish
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Leo_uk Sun 11 Dec 2011 - 12:29

Pse po ju vjen inot bre ? Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758

O Calli aty ku jeton ti interneti vjen me poste cdo mengjes... Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Katniss Sun 11 Dec 2011 - 12:32

Jo, vjen me kabllo nentokesore, dhe lidhemi me aparate optike Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:36

Eri Dr shkruajti:me pak fjal eshte e veshtir te gjsh femra te vertetafemra ka vec nje emer mosbesuese..kjo thuhet edhe nga shkenctaret.. femrat genjejn..kurse nje shprehja ime e them femren duhet ta dashurosh por me kufi femren sduhet ta dashurosh cmendurisht sepse e humbet lehtesish

...Eshte tipike e meshkujve Mosbesimi ne femra...cka thot shkenca...gjdo dite le te kerkon dicka te zbulojn tek femrat nuk arrin te kuptoj dote asnjhere si eshte ne te vertete...

E bukur thenja ..vetem n'varet nga Mashkulli per krah sa di ta ruja femren dhe dashurin qe i fale asaj.

I thenie shume bukur..Natyra e femres nuk është krijuar për dëshirën e çastit, por për gëzimin e përjetësisë së njerëzimit.
''Xoxa''

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Leo_uk Sun 11 Dec 2011 - 12:41

Calliope shkruajti:Jo, vjen me kabllo nentokesore, dhe lidhemi me aparate optike Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788Per Femrat e ke fjalen ti se une po flisja per internetin? Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Katniss Sun 11 Dec 2011 - 12:43

Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Shume thelle mendove, per internetin flisja edhe une Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:45

O motra kujt i flet Per internet ti moj,keti i rri mendja ke femrat ,se ka ngel Beqare edhe kete vit pa nuse do e ze [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Leo_uk Sun 11 Dec 2011 - 12:48

Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807
Calliope shkruajti: Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Shume thelle mendove, per internetin flisja edhe une Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788mendova se mos je nga ato qe vjen me kabllo nentoksore dhe lidhesh me fibra optike... Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Leo_uk Sun 11 Dec 2011 - 12:49

Eмσηα shkruajti: O motra kujt i flet Per internet ti moj,keti i rri mendja ke femrat ,se ka ngel Beqare edhe kete vit pa nuse do e ze Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758

Po pse ku ta kem une medjen, tek babagjyshi vitit te ri ee? Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Katniss Sun 11 Dec 2011 - 12:50

O leo, degjove a ? Dafina Zeqiri eshte toke e lire :[LoL]: Ja nuse Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:51

Leo_uk shkruajti:
Eмσηα shkruajti: O motra kujt i flet Per internet ti moj,keti i rri mendja ke femrat ,se ka ngel Beqare edhe kete vit pa nuse do e ze Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758 Me mire te jesh femer apo mashkull? 398758

Po pse ku ta kem une medjen, tek babagjyshi vitit te ri ee? Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807

[QeSh] [QeSh] [QeSh] Aty ju rri disave kur humbin shpresat ,ju ngel mendja ke bagjyshii vitit te ri mos ju sjell dhurate i Nuse.... [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Leo_uk Sun 11 Dec 2011 - 12:53

Calliope shkruajti:O leo, degjove a ? Dafina Zeqiri eshte toke e lire Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Ja nuse Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788Dafina Zeqira toke e lire po eshte mbjell dhe marre prodhimi i tokes disa here... nuk jep me rezultate te mira.. bene vet llogarine...Me mire te jesh femer apo mashkull? 3189159776 Me mire te jesh femer apo mashkull? 3189159776
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Katniss Sun 11 Dec 2011 - 12:56

Leo_uk shkruajti:
Calliope shkruajti:O leo, degjove a ? Dafina Zeqiri eshte toke e lire Me mire te jesh femer apo mashkull? 1388203807 Ja nuse Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788 Me mire te jesh femer apo mashkull? 426788Dafina Zeqira toke e lire po eshte mbjell dhe marre prodhimi i tokes disa here... nuk jep me rezultate te mira.. bene vet llogarine...Me mire te jesh femer apo mashkull? 3189159776 Me mire te jesh femer apo mashkull? 3189159776


Smart answer [724516]
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Next Mon 12 Dec 2011 - 4:33

Mashkull normal se femrat merren shum me fjal
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga EpiKada Mon 12 Dec 2011 - 5:17

femer me karakter mashkulli me pak fjale
femer si puna ime :P ahahahaha
seriozisht e kam jam happy qe jam femer :)
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Next Mon 12 Dec 2011 - 5:21

Duket epi mos e permend me
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga EpiKada Mon 12 Dec 2011 - 5:24

ahahhahah flmn o eri :D
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Next Mon 12 Dec 2011 - 5:31

perkundrazi dim si ti flanederojm vajzat e vecanta..o zot lum nona ...
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Maksi Mon 12 Dec 2011 - 5:32

mashkull
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Emona Mon 12 Dec 2011 - 5:35

FEMERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR! celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Maksi Mon 12 Dec 2011 - 5:38

mashkulllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Next Mon 12 Dec 2011 - 6:45

Me3shkujt se Jane te thjesht...

Ç'ka i ka munguar sidomos jetës sime deri tani, kjo është thjeshtësia. Kam filluar të ndryshoj nga pak. Për shembull, tani, dal përjashtë gjithmonë me shtratin tim, dhe kur më pëlqen një femër, e marr menjëherë dhe fle me të. Nëse veshët e saj janë të mëdhenj dhe të shëmtuar apo dhe hunda, ia heq ato bashkë me rrobat dhe i fus poshtë shtratit, ajo i merr pastaj kur të largohet ; mbaj gjithmonë vetëm atë që më pëlqen.
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga EMI Tue 13 Dec 2011 - 2:05

femer.... hhearts hhearts
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te jesh femer apo mashkull? Empty Re: Me mire te jesh femer apo mashkull?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi