Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Scherzinger, trafikantët i drejtojnë armën në kokë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Scherzinger, trafikantët i drejtojnë armën në kokë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scherzinger, trafikantët i drejtojnë armën në kokë

2 posters

Shko poshtë

Scherzinger, trafikantët i drejtojnë armën në kokë Empty Scherzinger, trafikantët i drejtojnë armën në kokë

Mesazh nga Emona Fri 16 Dec 2011 - 3:05

Scherzinger, trafikantët i drejtojnë armën në kokë Nicoleqannnn

Këngëtarja e famshme Nicole Scherzinger u ndalua nga trafikantët e drogës në Meksikë, ndërsa ishte duke udhëtuar drejt një pike turistike për të zhvilluar disa filmime.

Asaj dhe shoqëruesit të saj iu drejtua arma në kokë, por u lejuan të largoheshin pa dëme pas disa minutash ndërmjetësimi. Scherzinger ka zgjedhur një lokalitet të veçuar në pyetjet e Meksikës, ku ndodhet një ujëvarë e famshme, për të regjistruar videoklipin e saj të ri të këngës “Try with me”.

Koreografi Brian Firedman, i cili ishte bashkëudhëtar, tregoi se si të gjithë u terrorizuan nga ngjarja. “Nicole nisi të qante pasi ata u larguan. Nuk ishte shaka, pasi na drejtuan pistoletat në kokë. Për një sekondë menduam se jeta jonë kishte marrë fund. Ishte një aventurë që nuk duam ta provojmë përsëri”, u shpreh Friedman.

33-vjeçarja Scherzinger nuk ka lëshuar ende asnjë koment zyrtar mbi ngjarjen./tch/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Scherzinger, trafikantët i drejtojnë armën në kokë Empty Re: Scherzinger, trafikantët i drejtojnë armën në kokë

Mesazh nga Anakonda Wed 4 Apr 2012 - 4:29

sa keq e paskan trembur te shkreten
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi