Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Duro zemer...♥ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Duro zemer...♥ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duro zemer...♥

+5
Arabela
Space
Alberti
Maksi
Aяtємιѕα
9 posters

Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Duro zemer...♥

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 16 Dec 2011 - 8:59

Duro zemer duro
Mos u dorezo
Ne zemren tone mbetet gjithmon
Dashuria jone
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Maksi Fri 16 Dec 2011 - 9:49

sa te piqen geshtenjat se te qeron lalka ty [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Alberti Sat 17 Dec 2011 - 1:55

Duro zemer edhe paak.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 17 Dec 2011 - 2:57

Maksi shkruajti:sa te piqen geshtenjat se te qeron lalka ty [You must be registered and logged in to see this image.]

...derisa te ngjitesh ne katin e 5-te per ti mi dhen ti ha nje nga nje pastaj 00027003
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Space Mon 19 Dec 2011 - 20:55

fundi po afron se di ne per mire apo per keq :(
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Arabela Mon 19 Dec 2011 - 22:26

Space shkruajti:fundi po afron se di ne per mire apo per keq :(
ja keshtu,,, 5466
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga EMI Tue 20 Dec 2011 - 1:41

duro edhe pak..ec dhe pak , kujdes nje gur perpara..ec ec ec ... mos hap mos hap..... :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Shkembi Tue 20 Dec 2011 - 6:53

EMI shkruajti:duro edhe pak..ec dhe pak , kujdes nje gur perpara..ec ec ec ... mos hap mos hap..... :541221: :541221:
hapa dollapa kush eshte fshehur mbrapa,hapa :541221: ec mos rri mcefur celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Arabela Tue 20 Dec 2011 - 6:55

,,se e forte paske qene,,,, :10578: 👼
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Alberti Tue 20 Dec 2011 - 11:52

Duro zemer se erdhen festat. :541221:

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 20 Dec 2011 - 13:13

..se hap tema te bukura une :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Shkembi Tue 20 Dec 2011 - 13:43

se kom me ja fut gjumit

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 20 Dec 2011 - 13:44

ti per mu se sduroj shume une celebrate005
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Shkembi Tue 20 Dec 2011 - 13:46

me menjen e stakume,do fle per shtat pal qejfe celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 7:01

Duro zemer se erdh pranvera te te shoh dy syte e bukur.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Next Wed 8 Feb 2012 - 10:05

duro zemer sa te vij edhe kjo vere..
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Space Wed 8 Feb 2012 - 10:47

nese e ke me hile zoti do te paguaj
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 8:23

duro sepse do ti kalojme sfidat e jetes,dhe do te jetojme bashke pergjithmone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Mar 2012 - 19:28

Duro zemer sepse po vjen vera dhe do te takohemi serish.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duro zemer...♥ Empty Re: Duro zemer...♥

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi