Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës?

5 posters

Shko poshtë

Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës? Empty Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës?

Mesazh nga WebMaster Sun 18 Dec 2011 - 11:23

Jo vetëm koncepte që janë shënjuar me të njëjtat terma, por që përgjatë historisë së shkencave apo të gjuhës në përgjithësi kanë pasur një përmbajtje semantike të ndryshme nga njëri-tjetri, por edhe ngjarje apo procese ekonomike, politike, sociale, që në histori duken se përsëriten, në pjesën më të madhe të tyre nuk janë asnjëherë e njëjta gjë.

Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës? Empty Re: Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës?

Mesazh nga Arabela Sun 18 Dec 2011 - 22:07

se jane bere materialista,,vetem per vete,,,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës? Empty Re: Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës?

Mesazh nga Anakonda Thu 26 Jan 2012 - 2:01

Adhurojne vetem vetveten dhe eshte interesi ne qender te miqesise ne ditet e sotme.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës? Empty Re: Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës?

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 26 Jan 2012 - 2:11

Nuk eshte "prishur" njeriu por njeriu vepron sipas rrethanave,kushteve,situatave qe ndryshojne me kohen...Pastaj Shqiptari e ka pas tradite gjithmone buke e kripe dhe zemer e ka akoma te tille..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës? Empty Re: Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës?

Mesazh nga Maksi Thu 26 Jan 2012 - 2:34

Se e ka mendjen ne fb kra furumra. Msnra etjera hahahahha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës? Empty Re: Pse njeriu i sotëm nuk është më mikpritës?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi