Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

+4
Shkembi
Aяtємιѕα
zymer
Besa
8 posters

Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Besa Thu 29 Dec 2011 - 13:50

Kujt do t'ia dekikonit kete shprehje?
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga zymer Thu 29 Dec 2011 - 13:53

Asaj qe nuk e kam prane
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Dec 2011 - 13:58

qenushit tim qe po ben gjume per 7 pale qejfe :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 14:02

askujt,jo per gjo,por skom,jom ne qiell duke :nuovi_10: dhe shijuar lirin time,deri diten kur tme lidhin vargojnt e dashurise [ nqs ka ] celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Emona Wed 4 Jan 2012 - 0:54

Vetes :P...Se e du teper :P :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga dajti modh Wed 4 Jan 2012 - 3:02

se kuptoj cfare kuptimi ka ku je
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Arabela Wed 4 Jan 2012 - 3:39

dajti modh shkruajti:se kuptoj cfare kuptimi ka ku je
ka kuptim qe e do dike gjithnje e me teper,,,, with love
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga dajti modh Wed 4 Jan 2012 - 3:44

Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:se kuptoj cfare kuptimi ka ku je
ka kuptim qe e do dike gjithnje e me teper,,,, with love
.. me shume se dje e me pak se neser ........... :[BadNews]: do jem i trashe :lol!:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Arabela Wed 4 Jan 2012 - 3:46

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:se kuptoj cfare kuptimi ka ku je
ka kuptim qe e do dike gjithnje e me teper,,,, with love
.. me shume se dje e me pak se neser ........... :[BadNews]: do jem i trashe :lol!:
po ku e di ti cesh dashuria njehere,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga dajti modh Wed 4 Jan 2012 - 3:51

Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:se kuptoj cfare kuptimi ka ku je
ka kuptim qe e do dike gjithnje e me teper,,,, with love
.. me shume se dje e me pak se neser ........... :[BadNews]: do jem i trashe :lol!:
po ku e di ti cesh dashuria njehere,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh]
ja ma meso ti thuthuqe (sorry) (sorry) (sorry) .
me shume se dje me pak se neser .. ate dashurin qe merr vesht ti e do me shume se dje dhe me pak se neser ... ihiuuu ihiuuu ihiuuu ihiuuu ihiuuu sdel mire te ngel dicka ne dore ouhoo
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Arabela Wed 4 Jan 2012 - 3:52

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:se kuptoj cfare kuptimi ka ku je
ka kuptim qe e do dike gjithnje e me teper,,,, with love
.. me shume se dje e me pak se neser ........... :[BadNews]: do jem i trashe :lol!:
po ku e di ti cesh dashuria njehere,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh]
ja ma meso ti thuthuqe (sorry) (sorry) (sorry) .
me shume se dje me pak se neser .. ate dashurin qe merr vesht ti e do me shume se dje dhe me pak se neser ... ihiuuu ihiuuu ihiuuu ihiuuu ihiuuu sdel mire te ngel dicka ne dore ouhoo
me pak se neser pra mo,,,dmth neser me shume se sot,,, 00027003 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga dajti modh Wed 4 Jan 2012 - 3:53

sa e omel qe je mi druq :| :| :| faqa faqa se tjerat i kemi te ndalume :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Arabela Wed 4 Jan 2012 - 3:55

00027003 me ne fund u kuptuam re dreq,,, :541221: 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga dajti modh Wed 4 Jan 2012 - 3:56

Arabela shkruajti: 00027003 me ne fund u kuptuam re dreq,,, :541221: 00027003
amon ere se sdo vdes injorot te pakten .... celebrate005 celebrate005 do te shpreblej ne boten tjeter :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Arabela Wed 4 Jan 2012 - 3:59

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti: 00027003 me ne fund u kuptuam re dreq,,, :541221: 00027003
amon ere se sdo vdes injorot te pakten .... celebrate005 celebrate005 do te shpreblej ne boten tjeter :541221:
[QeSh] [QeSh] [QeSh] amaaan amaaan amaaaan do pime nga nje cigare duhaan,,,, [QeSh] [QeSh] Te kam xhan (tongueout)
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga dajti modh Wed 4 Jan 2012 - 4:01

:429293: per muve duhonin e kam lone ,, ti nize bigbos
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Arabela Wed 4 Jan 2012 - 4:03

nese ke lene duhanin je i modh vertet dajto per zotin,,, :ad24df1d: :ad24df1d: :ad24df1d:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga dajti modh Wed 4 Jan 2012 - 4:06

Arabela shkruajti:nese ke lene duhanin je i modh vertet dajto per zotin,,, :ad24df1d: :ad24df1d: :ad24df1d:
ka nje vit qe kam heq dore [TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC] nuk kthehem me tek cinarja celebrate005 celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Arabela Wed 4 Jan 2012 - 4:07

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:nese ke lene duhanin je i modh vertet dajto per zotin,,, :ad24df1d: :ad24df1d: :ad24df1d:
ka nje vit qe kam heq dore [TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC] nuk kthehem me tek cinarja celebrate005 celebrate005 celebrate005
o bravoooo,,, :real2:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga dajti modh Wed 4 Jan 2012 - 4:09

edhe ti ben mire ta lesh ..duhonin .. qe te dali shprehja me shume se dje me pak se neser celebrate005 :|
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Arabela Wed 4 Jan 2012 - 4:12

[QeSh] [QeSh] [QeSh] une dhe nje here qe kam pire duhan me kane mbajtur 10 ore fjalim sa nuk kam guxuar ta prek me,,, :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]: (tongueout)
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga dajti modh Wed 4 Jan 2012 - 4:21

mire ke bo ... ka menyra tjera me largu merzin :jastikuuu: Te kam xhan
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Arabela Wed 4 Jan 2012 - 4:22

une ste dua fare,,, celebrate005 celebrate005 po sme dhe cigare,,, :541221: :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga dajti modh Wed 4 Jan 2012 - 4:26

:429293: me mire merr nje pije..
nga Alma bohesh Nafije :siurdho:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Arabela Wed 4 Jan 2012 - 6:46

nafi moj nafije na shpetove per nje fije,,,se une nuk pi asnje alkolike pije Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër 426788 (tongueout)
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 6:58

Njerit qe me vjen i pari ndermend.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër Empty Re: Të dua më shumë se dje, e më pak se nesër

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi