Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendoj per ty - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendoj per ty - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendoj per ty

+24
**Jeta**
Emona
EpiKada
Shuke
il conte
Labja
valtori
Maksi
Andetta
dajti modh
Space
Shkembi
EMI
CuN@BosS/
bobi 10
kasperi
leta
Darius
Anakonda
WebMaster
Aяtємιѕα
Next
Eriku
Arabela
28 posters

Faqja 2 e 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Arabela Fri 2 Dec 2011 - 1:44

First topic message reminder :

ku je engjelli im??? mos harrove gje se sa po me mungon???[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Sat 31 Dec 2011 - 14:02

E di!!!!!!Vakt o vakt
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Andetta Sat 31 Dec 2011 - 14:07

Nuk mendoj sepse me ka zene vera

por sapo t'me leshoj vera

do jem jotja prape .... 00027003 [724516]
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Shkembi Sat 31 Dec 2011 - 14:26

te mendohem njeher

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 31 Dec 2011 - 14:34

Qe me mbeshtet mua e do behesh murg e ti :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Shkembi Sat 31 Dec 2011 - 14:37

sigurisht,kot sthon bure e grua,mish e thua celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 31 Dec 2011 - 14:41

e them se je nen ndikimin e iluzioneve tani apo te alkolit valle :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Shkembi Sat 31 Dec 2011 - 14:46

nen ndikimin e realitetit,me mendje te kthjellet e kembe ne toke celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 31 Dec 2011 - 14:51

..e them te le te shkosh per gjume se vajti vone per sot celebrate005
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Shkembi Sat 31 Dec 2011 - 14:53

me dhuraten qe mora,nuk kam gjume sot celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 31 Dec 2011 - 14:54

pa he cfare dhurate ke marr na thuaj njehere?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Shkembi Sat 31 Dec 2011 - 14:57

hidhi nje sy temes tjeter

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 31 Dec 2011 - 14:59

..e pash po sthua dicka konkrete aty
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Shkembi Sat 31 Dec 2011 - 15:05

thellohu pak,se eshte konkrete celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 31 Dec 2011 - 15:09

..ate konkreten ma le enigme haha
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Shkembi Sat 31 Dec 2011 - 15:20

besoj se e zgjidha enigmen

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 31 Dec 2011 - 15:22

qe smendojme aspak per njeri tjetrin Pff mos me merz :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Shkembi Sat 31 Dec 2011 - 15:36

????????????????

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga dajti modh Sat 31 Dec 2011 - 15:36

ke pire gje sonte
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Andetta Sat 31 Dec 2011 - 23:19

Mendoj per ty dhe pres ... [724516]
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Sat 31 Dec 2011 - 23:21

,,,,,,,Pauze
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Arabela Sat 31 Dec 2011 - 23:30

dajti modh shkruajti:ke pire gje sonte
pffffffff asnje pike,,, ihiuuu ihiuuu hhearts
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Maksi Sat 31 Dec 2011 - 23:31

dhe them ...i....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Arabela Sat 31 Dec 2011 - 23:42

cesh kjo??
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Maksi Sat 31 Dec 2011 - 23:45

Arabela shkruajti:cesh kjo??
ily
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Arabela Sat 31 Dec 2011 - 23:51

dhe sec me vjen nje deshire e cuditshme te te :[KiSs]: :[KiSs]:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Maksi Sun 1 Jan 2012 - 0:27

dhe un te njejten gje hahaha do ngelet forumi me dy me pak prandaj mos e bej
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Space Sun 1 Jan 2012 - 7:07

se te dua foltttttttt
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Sun 1 Jan 2012 - 7:07

,,,,T'kerkoj
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Maksi Sun 1 Jan 2012 - 7:08

ku shkeli kemba jote tani
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Andetta Sun 1 Jan 2012 - 7:22

Athua c'mendim ke per mua ?!
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Sun 1 Jan 2012 - 7:23

Mendoj per ty,edhe mendimet i perkasin thellesise,simpatise,shoqerise!!!
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Andetta Sun 1 Jan 2012 - 7:24

Mendoj per ty pak me ndryshe nga ajo cfare kujton ti
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Sun 1 Jan 2012 - 7:25

Mendoj per ty pa menduar c'mendon ti
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Andetta Sun 1 Jan 2012 - 7:27

Mendoj per ty duke kujtuar ato cfare ndoshta askush nuk do i besonte [724516]
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Sun 1 Jan 2012 - 7:31

Mendoj per ty e kujtimi me i vjeter eshte pikerisht ai i 2011-es,ne nderrimin e viteve.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Andetta Sun 1 Jan 2012 - 7:32

Mendoj e mendoj per ty

por me mungon aftesia te kujtohem aq gjate (sorry)
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Sun 1 Jan 2012 - 7:33

,,,,mendimi rremben kohe
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Andetta Sun 1 Jan 2012 - 7:37

Mendoj dhe kujtoj te dashurat tuja (sorry)
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Sun 1 Jan 2012 - 7:40

Andetta shkruajti:Mendoj dhe kujtoj te dashurat tuja [You must be registered and logged in to see this image.]


Te dashur quhen ata qe jane e pjese simpatie.

Ps une kam shume te tille,madje edhe botes virtuale i perkasin mjaft

E quan veten aty ti??
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Maksi Sun 1 Jan 2012 - 7:42

dhe them se po i vjen ora kafes
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 2 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi