Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendoj per ty - Faqe 13 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendoj per ty - Faqe 13 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendoj per ty

+24
**Jeta**
Emona
EpiKada
Shuke
il conte
Labja
valtori
Maksi
Andetta
dajti modh
Space
Shkembi
EMI
CuN@BosS/
bobi 10
kasperi
leta
Darius
Anakonda
WebMaster
Aяtємιѕα
Next
Eriku
Arabela
28 posters

Faqja 13 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Arabela Fri 2 Dec 2011 - 1:44

First topic message reminder :

ku je engjelli im??? mos harrove gje se sa po me mungon???[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Labja Fri 2 Mar 2012 - 0:09

dhe te them se jam ne shkolle
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Fri 2 Mar 2012 - 0:47

Edhe ju pershendes!!
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 2 Mar 2012 - 0:49

..edhe une ty.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Fri 2 Mar 2012 - 0:52

Them,,,,,,,Urdheroni ne tryezen tone!!
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 2 Mar 2012 - 1:12

Them..Faleminderit...se jam nevojshem te ha......por..!
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Vizitor Fri 2 Mar 2012 - 1:21

Mendoj per ty sa her te shof me sy :P
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 8:05

mendoj per ty 24ore non stop.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Next Mon 5 Mar 2012 - 8:16

stop ndal
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Labja Mon 5 Mar 2012 - 8:21

dhe te prshendes
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Mar 2012 - 7:21

Ne cdo moment te dites sepse te dua me te vertete.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Maksi Tue 6 Mar 2012 - 7:21

ndonjehere
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Labja Tue 6 Mar 2012 - 8:51

dhe te pershendes
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Maksi Tue 6 Mar 2012 - 9:06

dhe them pse ske ardh akoma
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Labja Tue 6 Mar 2012 - 9:10

te them ku ore
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Maksi Tue 6 Mar 2012 - 9:11

je shume e sjellshme
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Labja Tue 6 Mar 2012 - 9:17

se je nje mik i mire
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 6 Mar 2012 - 11:00

Kur te shof me sy mbje menja per ty [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Mar 2012 - 18:41

se me ka marr malli kur ste shoh.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty - Faqe 13 Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 13 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi