Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pub-i, vendi më i keq për të "gjuajtur"  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pub-i, vendi më i keq për të "gjuajtur"  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pub-i, vendi më i keq për të "gjuajtur"

2 posters

Shko poshtë

Pub-i, vendi më i keq për të "gjuajtur"  Empty Pub-i, vendi më i keq për të "gjuajtur"

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 30 Jan 2012 - 8:02

Pub-i, vendi më i keq për të "gjuajtur"  DiskoSupozohet se njerëzit frekuentojnë pub-et për të kaluar bukur, për të harruar problemet e ditës dhe mbi të gjitha për të bërë njohje të reja e pse jo për të njohur personin e duhur. Por, në fakt pub-i është vendi më i keq për diçka të tillë.

Keni menduar ndonjëherë për të gjitha pengesat që duhet të kaloni për të njohur personin që ju intereson në një pub?

Je i rrethuar nga njerëz. Ke pranë shokë edhe shoqe që do të kuptojnë se ti po i afrohesh dikujt më shumë se normalja dhe do të shfrytëzojnë çdo gabim tëndin për të të “shkatërruar” me shaka më pas.

Nuk janë vetvetja. Të rinjtë shkojnë në pub-e për tu dukur. Sa më shumë shikime të tërheqin, aq më mirë ndihen. Ka shumë mundësi që imazhi që shfaqin të mos përkojë fare me personalitetin e dikujt. Edhe nëse do e takoje të nesërmen ka mundësi që mos ta njohësh fare.

Duhet të bërtasësh. Nëse jeni oratorë të lindur e keni vështirë të njihni dikë në pub. Është e pamundur të hapësh një temë diskutimi për faktin e thjeshtë se është e pamundur që të dëgjohesh.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pub-i, vendi më i keq për të "gjuajtur"  Empty Re: Pub-i, vendi më i keq për të "gjuajtur"

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Feb 2012 - 23:26

Shumica e atyre shkojne per kete pune.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi