Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

+25
Ariel
Space
Katniss
dajti modh
Єямєℓiиdå
Dori_sweet
EpiKada
Docteur
Durrsaku
Poeti Dhimbjes
Emona
Grejza
Bukurosh-Djal
Bleta
Ambra
LaDescarada
Prada
WebMaster
Gerushi
Alesia
Aristogata
fidani
Astil1
Tonii
Shaban Cakolli
29 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Zhveshja e tepert mode apo jo moral?

Mesazh nga Vizitor Mon 14 Dec 2009 - 5:34

Zhveshja e tepert mode apo jo moral? Qfare mendoni?!
Per femrat eshte fjala...
Diskutim te kendshem...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 14 Dec 2009 - 5:37

eh po po hecim me kohen,edhe syri i yne i do pak sa te zhveshura,por kujdes dimrit se mund te ftohen
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Tonii Wed 16 Dec 2009 - 10:48

kjo puna e te zhveshures esht pak problem psh. dikur kendonin serenata vetem duke imagjinuar trupin e bukur te vajzes e tani ska me serenat se ske ca ti kendosh se vajzat tani jan te zhveshura ky esht problemi i ktyre romantikeve
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Astil1 Wed 16 Dec 2009 - 10:51

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? 94251 te lumte TONII fjal me vend
Astil1
Astil1
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 99
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga fidani Wed 16 Dec 2009 - 11:16

Mungon Morali
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Aristogata Wed 16 Dec 2009 - 11:34

e pamoralshme
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Alesia Fri 18 Dec 2009 - 10:03

zhveshja sot eshte mode .besoj se jemi ne se duhet te mbajme distance nga nje zhveshje sexsuale
Alesia
Alesia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 19
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Gerushi Fri 18 Dec 2009 - 11:34

Zveshka ke femrat besoj se tani ka shku e teperm.. se hajn inat me njona-tjetren kush e kush xhvishet me shum qe te bien me shum ne sy pasi kur jan te veshura trash nuk i shef kush me sy kete gje kan ne mendje kocat por nuk esht aq e modes pasi ne dimer besoj se bo ftoht po femrat sduan me ja dit.Jan prish shum..por gjithesi ngelen gocat tona qe ja bojn gjithmone shoqeri te ngroht.
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga WebMaster Fri 30 Apr 2010 - 11:41

thjesht do te thoja se moda sot eshte shum e ekzagjeruar ,,kemi te bejme me shum violenca per ekzagjerimin e kesaj mode
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Vizitor Fri 30 Apr 2010 - 11:43

injorance tera per mode i kalojn tash keto vajzat
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Prada Fri 30 Apr 2010 - 11:44

me shum dot thoja jo morale sepse per mod esht vendi diku tjeter
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Tonii Fri 30 Apr 2010 - 11:46

esht vdekja e vargut te poetit qe ne tela kitareje kerkon te kendoj nje serenat por cfar te kendoj asgje nuk le vend per imagjinaten per syt e saj floket trupin e saj lekuren e saj te lemuar sepse ajo teresisht esht e zhveshur
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga LaDescarada Mon 3 May 2010 - 8:30

krejt rinia eshte qmend tybe...moda nuk eshte me qen i zhvezhur...per djem normalitikisht se kjo ju pelqen po zdi pse...amo marre me dal bre ashtu cullak ....mu asgje sexi sme duket kur e shoh psh Zanfinen Ismaili ashtu zhveshur...
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Ambra Mon 3 May 2010 - 8:52

Zhveshja e tepert. Mendoj se eshte menyre e gabuar per te kerkuar dhe sidomos per te arritur emancipim.
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Bleta Mon 3 May 2010 - 8:53

Shumica e vajzave Shqiptare sa vinë e zhvishen më shumë.
Bukuria e femrës nuk është ekspozimi i tepërt i trupit.

Bukurine e trupit mund ta nxjerresh në pah edhe me vjeshje të thjeshta dhe pa ekzagjerime...
Është e vërtetë se veshja nuk e përcakton moralin, por nëse vishesh vetëm sa për të shikuar dikush edhe ta kthej koken prapa boll keq , ka femra që vishen shumë shkurt edhe ju përzhdredhet qafa tu shiku a po e sheh dikush sa për reklama.
Garderoba të jetë në nivel mesatarë sa për mos me ra n'sy të tjetërkujt.

Mendimi im është se Shumë pak goca vishen mirë, por shumica vishen sikur do i nxjerresh ke semafori.

Le që s'ja kanë idenë rrobave fare, por edhe lyhen si karikatura....


Edituar për herë të fundit nga Bleta në Fri 21 May 2010 - 0:08, edituar 1 herë gjithsej
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Thu 20 May 2010 - 10:07

**Hmmm -Veshja nuk e percakton moralin.
**Morali varet vet nga njeriu sipas karakterit e jo sipas veshjes, ka dikush vishet me te shkurta po ka karakter e sjellje dhe nuk dot thote qe s`ka moral.
**Hmmm vlen dhe e kunderta dikush eshte vesh me te gjata mirpo ska sjellje, karakter e dihet qe as moral..ka raste te tilla boll po prap cdo gje shihet sipas veprave nese ke be vepra te mira je sjell mir me njerzit nuk e ke lenduar asket ateher aj njeri ka moral.. ;)
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Grejza Thu 20 May 2010 - 11:11

Se di mode apo jomoral...Veq zhveshja e tepruar sikure tek ne shqiptaret ka hyre shume ne funksion saqe nuk e dim se sa po zhveshemi,sikur jemi ne plazh e jo ne rruge...Abasolutisht nuk dmth qe nje vajz veshet ashtu dhe nuk ka moral,por bie ne sy per te keq sepse eshte provokues per syrin e Gjinis se kundert Mendoj une respekt...
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Emona Mon 24 May 2010 - 23:48

[b]Mendoj se osht një stil i disa femrave paksa më të shfrenuara që mundohen të jenë sa më në trend me modën e nuk shohin se jan ka e teprojnë.Eleganca e bën një femër te duketbukur e jo Zhveshja e Tepruar!
[b]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Vizitor Tue 25 May 2010 - 0:52

mode se moralin nuk e shikojm tek veshja e njeriut
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Shaban Cakolli Tue 25 May 2010 - 1:06

me pelqen tej mase
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Vizitor Tue 25 May 2010 - 1:12

me pelqen sinqeriteti yt,qe e thoni ate qe mendoni e ashtu si ju besoni,  Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? 187992 kur e teprojme behet mjaft provokuese here e pelqyeshme here si perbuzje per personin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Shaban Cakolli Tue 25 May 2010 - 1:14

jam i perbetuar te them te verteten :o
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 30 Jan 2011 - 6:24

Zhveshja e teper mundet qe te jete mode, por nje mode e pakontrolluar ose me mire nje mode ku srespektohen kufijte dhe si pasoje rrjedh drejt te pamoralshmes.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Emona Thu 2 Jun 2011 - 6:24

Tema Kalon tek Kategoria Tema Shoqerore.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 6:26

nuk e di kujt i thuhet e tepert
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Docteur Sat 18 Jun 2011 - 21:27

temperature ose pertese me heq rrobat kur bajne sex kshu qe rrine gati lol
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga EpiKada Sat 18 Jun 2011 - 23:47

eshte injorance sipas mendimit tim
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Dori_sweet Sat 18 Jun 2011 - 23:50

jam dakorte me mendimin e epi
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Durrsaku Sat 18 Jun 2011 - 23:51

nuk i paragjykoj femrat kurre nga veshjet sidomos ketu ne shqiperi ku pothuajse te gjitha femrat ashtu vishen
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Emona Sun 19 Jun 2011 - 0:11

Munges e stilit Femrore!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Dori_sweet Sun 19 Jun 2011 - 1:01

jo normale
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 20 Sep 2011 - 10:40

Morali nuk mund te percaktohet nga veshja!
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga WebMaster Mon 26 Sep 2011 - 10:19

Nuk ka mode ne zhveshje shum te ekzagjeruar e ben gjithmone qe te bie ne sy Ndersa veshja treon moral nga nje ane po sot kujt ti thuash veshje i blejne xhinset edhe i grisin vete dynjoja Apo mini apo bluzen ta bejne qe ti dali gjoksi perjashta pfffffff moda sot eshte shum e ekzagjeruar .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga dajti modh Mon 26 Sep 2011 - 10:22

amon goca mos e degjoni KLEA se ka ik per lesh vete ajo .. zhvishuni nga kap se kemi edhe ne ca shofim  Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? 426788  Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Katniss Mon 26 Sep 2011 - 10:25

Tonii shkruajti:esht vdekja e vargut te poetit qe ne tela kitareje kerkon te kendoj nje serenat por cfar te kendoj asgje nuk le vend per imagjinaten per syt e saj floket trupin e saj lekuren e saj te lemuar sepse ajo teresisht esht e zhveshur

[Ok]

Kur dicka zbulohet teresisht, ajo nuk llogaritet me e vecante.
Veshja nuk duhet te percaktoje moralin, por veshja eshte nje nga ato gjerat qe te ben ta humbesh ate ne syte e te tjereve.Eshte dicka qe nuk mund te mohohet, mentaliteti eshte i tille.Dhe nga ana tjeter, e zhveshura me te vertete nuk pasqyron as klas, as qendrim, as seriozitet, dhe nuk ngjall respekt. Nuk mund te gjykojme sipas pamjes fizike, por ndonjehere pamja fizike, paraqitja , tregon shume per njeriun .
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Emona Mon 26 Sep 2011 - 10:27

Calliope shkruajti:


Kur dicka zbulohet teresisht, ajo nuk llogaritet me e vecante.
Veshja nuk duhet te percaktoje moralin, por veshja eshte nje nga ato gjerat qe te ben ta humbesh ate ne syte e te tjereve.Eshte dicka qe nuk mund te mohohet, mentaliteti eshte i tille.Dhe nga ana tjeter, e zhveshura me te vertete nuk pasqyron as klas, as qendrim, as seriozitet, dhe nuk ngjall respekt. Nuk mund te gjykojme sipas pamjes fizike, por ndonjehere pamja fizike, paraqitja , tregon shume per njeriun .brava brava brava Bukur fole...T'Lumt motrushh [TePuC]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga dajti modh Mon 26 Sep 2011 - 10:29

EmoNa shkruajti:
Calliope shkruajti:


Kur dicka zbulohet teresisht, ajo nuk llogaritet me e vecante.
Veshja nuk duhet te percaktoje moralin, por veshja eshte nje nga ato gjerat qe te ben ta humbesh ate ne syte e te tjereve.Eshte dicka qe nuk mund te mohohet, mentaliteti eshte i tille.Dhe nga ana tjeter, e zhveshura me te vertete nuk pasqyron as klas, as qendrim, as seriozitet, dhe nuk ngjall respekt. Nuk mund te gjykojme sipas pamjes fizike, por ndonjehere pamja fizike, paraqitja , tregon shume per njeriun .brava brava brava Bukur fole...T'Lumt motrushh [TePuC]
ju dy motrushet vishuni si ato plakat qe kercenin ke trau qe solli goldi qepare  Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? 426788  Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? 426788  Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? 426788  Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? 426788 [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Katniss Mon 26 Sep 2011 - 10:33

ahhahaha Dajti , e jo mer, si ato qe zgjojne epshet kafsherore te cdo kalimtari te rruges
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Emona Mon 26 Sep 2011 - 10:59

Zhveshja e tepert nuk te ben me shum femer seq je...Eshte e tepert te shohesh gjdo detaj te nje femre ne menyren se si e zbulon trupin e saj para syve te botes..menyra se si vishen gjysma femres nuk ngjason fare me MODEN!!!

Postimet Jashte Temes U fshin Nga Un

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Tonii Mon 26 Sep 2011 - 11:05

moralin nuk e percakton veshja
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zhveshja e tepërt modë apo jo moral? Empty Re: Zhveshja e tepërt modë apo jo moral?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi