Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mbledh paratë e drogës e bën valixhet për tu kthyer, kapet shqiptari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mbledh paratë e drogës e bën valixhet për tu kthyer, kapet shqiptari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbledh paratë e drogës e bën valixhet për tu kthyer, kapet shqiptari

2 posters

Shko poshtë

Mbledh paratë e drogës e bën valixhet për tu kthyer, kapet shqiptari Empty Mbledh paratë e drogës e bën valixhet për tu kthyer, kapet shqiptari

Mesazh nga WebMaster Sun 5 Feb 2012 - 5:18

Rimini, 4 shkurt 2012, NOA- Një djalë 31 vjeçar nga Shqipëria kishte mbledhur fillimisht paratë e fituara nga shitja e drogës dhe pas kësaj kishte bërë valixhen gati për tu kthyer në Shqipëri, me shpresën se do mbetej me kaq.

Por policia e prangosi para se të arrinte të dilte nga Italia, duke e arrestuar nën akuzat për grabitje dhe trafikim droge.

Mësohet se hetuesit kishin zbuluar gjatë mbledhjes së materialeve rreth tij se shqiptari pasi kishte bërë shitje të ndryshme kokaine tek të rinjtë në Romë, ishte gati të largohej nga territori italian.

Pasi trokitën në portën e tij, efektivët e policisë e gjetën të riun me një valixhe të mbushur plotë me sende personale dhe u përballën me nervozizmin e tij i cili u tha se nuk kishte kohë për kontrolle rutinë sepse ishte për rrugë, por nuk i eci.

Më pas u arrit identifikimi i pesë blerësve të kokainës të cilët bënë edhe identifikimin e shqiptarit që u shiste drogë, duke provuar kështu fajësinë e 31 vjeçarit i cili zhvillonte këtë aktivitet për më shumë se 1 vit e gjysëm.

Mësohet se shqiptari ishte denoncuar në verë të vitit 2011, nga një 33 vjeçar i cili pretendonte se kishte marrë kërcënime serioze nga tregtari i drogës pasi italiani ishte borxhli për dozat e drogës, e për rrjedhojë nga Shqipëria ku ishte nisur stacioni për të u ndal në burgun e Riminit.

a.y/NOA
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbledh paratë e drogës e bën valixhet për tu kthyer, kapet shqiptari Empty Re: Mbledh paratë e drogës e bën valixhet për tu kthyer, kapet shqiptari

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Mar 2012 - 3:26

Spaska patur fat.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi