Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Kafe Me...? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Kafe Me...? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një Kafe Me...?

+61
leta
Xhan
Esba
valtori
Arian 123
Lazdrane
Binni
Petriti
Bukurosh-Djal
fioll
Neta E
AlbHACK
Docteur
An0nim
Anila
Andetta
vlonjatja
Besa
Free spirit
Shuke
LaDescarada
Fata
era85
Gangsta
Labja
Anakonda
Albert
Kinxhi
Yll Qielli
Ajo goca
Shkembi
qershicka
Aяtємιѕα
Poeti Dhimbjes
Arabela
Milingona
CuN@BosS/
Alberti
Ariel
Єямєℓiиdå
EMI
Next
/:UserCode"
Katniss
bobi 10
Durrsaku
il conte
Darius
kasperi
Medina
Tonii
Emona
Klio
WebMaster
tipi engjellor
Maksi
dajti modh
Daku
T_o_n_i
Dori_sweet
AlBora
65 posters

Faqja 3 e 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Një Kafe Me...?

Mesazh nga AlBora Fri 23 Sep 2011 - 7:10

First topic message reminder :

T_o_n_i shkruajti:
AlBora shkruajti:me tonin

po te pres pra une [You must be registered and logged in to see this image.]prit ti prit...
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Katniss Mon 26 Sep 2011 - 9:23

bobi 10 shkruajti:
Calliope shkruajti:Oj Cuceee, a do dalim per kafe ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


mu [You must be registered and logged in to see this image.]

E marr Cucen, e vijme atje ta pijme, ne port geeegge
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Katniss Mon 26 Sep 2011 - 9:24

kushtrimi shkruajti:me Caliopen ne prishtine

geeegge
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Emona Mon 26 Sep 2011 - 9:25

Calliope shkruajti:Hahahhahahaha Shifeee, nuk te len me mua aaa ? Një Kafe Me...? - Faqe 3 426788 Hajt se te ruaj si drita, jemi as sjemi motra Një Kafe Me...? - Faqe 3 426788

Jo maj...em ka thon momi mos dil me gjithkon as mos fol gjdokujt...se je cuce ende e vogel hhearts

Mami tha nese del me yvin ton te lo...me dal.. [TePuC]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga dajti modh Mon 26 Sep 2011 - 9:26

me katunaren ta mesoj si bohet celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Katniss Mon 26 Sep 2011 - 9:28

Cuca shkruajti:
Calliope shkruajti:Hahahhahahaha Shifeee, nuk te len me mua aaa ? Një Kafe Me...? - Faqe 3 426788 Hajt se te ruaj si drita, jemi as sjemi motra Një Kafe Me...? - Faqe 3 426788

Jo maj...em ka thon momi mos dil me gjithkon as mos fol gjdokujt...se je cuce ende e vogel hhearts

Mami tha nese del me yvin ton te lo...me dal.. [TePuC]

Sa mire te paska then, ashtu duhet, te jesh vajze e urte hhearts

Sa mireeee, ku do e pijme, ketu apo atje ?
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga bobi 10 Mon 26 Sep 2011 - 9:30

Calliope shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
Calliope shkruajti:Oj Cuceee, a do dalim per kafe ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


mu [You must be registered and logged in to see this image.]

E marr Cucen, e vijme atje ta pijme, ne port [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga AlBora Mon 26 Sep 2011 - 9:31

me kete lart[You must be registered and logged in to see this image.]
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Emona Mon 26 Sep 2011 - 9:32

Calliope shkruajti:
Cuca shkruajti:
Calliope shkruajti:Hahahhahahaha Shifeee, nuk te len me mua aaa ? Një Kafe Me...? - Faqe 3 426788 Hajt se te ruaj si drita, jemi as sjemi motra Një Kafe Me...? - Faqe 3 426788

Jo maj...em ka thon momi mos dil me gjithkon as mos fol gjdokujt...se je cuce ende e vogel hhearts

Mami tha nese del me yvin ton te lo...me dal.. [TePuC]

Sa mire te paska then, ashtu duhet, te jesh vajze e urte hhearts

Sa mireeee, ku do e pijme, ketu apo atje ?

Ehh ku te na ipet rasti maj... 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga bobi 10 Mon 26 Sep 2011 - 9:35

AlBora shkruajti:me kete lart[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]ndihem mire kur shkronjat lejne kuptim e gjurme.


Sigurisht me ty Albora [You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Next Mon 26 Sep 2011 - 9:39

Vetem me Klea
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga tipi engjellor Mon 26 Sep 2011 - 9:50

ndoshta me leten e kishim pire nja kafe...
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga bobi 10 Mon 26 Sep 2011 - 9:52

tipi engjellor shkruajti:ndoshta me leten e kishim pire nja kafe...
une me ty


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga tipi engjellor Mon 26 Sep 2011 - 10:01

bobi 10 shkruajti:
tipi engjellor shkruajti:ndoshta me leten e kishim pire nja kafe...
une me ty

pse jo ....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga dajti modh Mon 26 Sep 2011 - 17:48

kush te vije i pari ose e para ne mengjes tek kafja jam una 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga kasperi Tue 27 Sep 2011 - 7:57

[You must be registered and logged in to see this image.]eja Klio
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Sep 2011 - 7:58

Kujt ka deshire ta pi me mua


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga kasperi Tue 27 Sep 2011 - 8:00

Klea@Love shkruajti:Kujt ka deshire ta pi me mua
[You must be registered and logged in to see this image.] UNE KLEA ME DESHIRE
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Sep 2011 - 8:03

Hajde kasper se me ty do e pi une as qe diskutohet celebrate005


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga kasperi Tue 27 Sep 2011 - 8:05

[You must be registered and logged in to see this image.] Jam duke ardhur ,beni gati[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga tipi engjellor Tue 27 Sep 2011 - 10:46

me ate qe do shfaq deshiren
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Sep 2011 - 10:49

Kush te kete deshiren ta pi me mua


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga tipi engjellor Tue 27 Sep 2011 - 10:50

me kete ne foton time...
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga kasperi Wed 28 Sep 2011 - 9:45

dua te pi vetem nen hije blini
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga tipi engjellor Wed 28 Sep 2011 - 10:47

me leten
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga dajti modh Wed 28 Sep 2011 - 11:39

me EMA dhe me Romeo meqe eshte ne linje 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga EMI Wed 28 Sep 2011 - 11:41

HAHAHA une me TONI MONTANEN....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Darius Wed 28 Sep 2011 - 11:43

dajti modh shkruajti:me EMA dhe me Romeo meqe eshte ne linje 00027003
erdha Dajto 00027003 po e marr Emin 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga dajti modh Wed 28 Sep 2011 - 11:45

Darius shkruajti:
dajti modh shkruajti:me EMA dhe me Romeo meqe eshte ne linje 00027003
erdha Dajto 00027003 po e marr Emin 00027003
mire e bon se eshte sheqeri i kafes EMI celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga EMI Wed 28 Sep 2011 - 11:46

e cme ka gjet...plasi sheshit ktej.....''me sheqer cuno jam rrit sheqer kam me te dhon.''... epo kur ska tjeter ne forum normal qe une ju ngela........
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga dajti modh Wed 28 Sep 2011 - 11:48

EMI shkruajti:e cme ka gjet...plasi sheshit ktej.....''me sheqer cuno jam rrit sheqer kam me te dhon.''... epo kur ska tjeter ne forum normal qe une ju ngela........
laj thaj deshe me thone eri . [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] ti mire qe erdhe se te zgjidhim problemet e gjirit persik sonte Një Kafe Me...? - Faqe 3 426788 Një Kafe Me...? - Faqe 3 426788 Një Kafe Me...? - Faqe 3 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga EMI Wed 28 Sep 2011 - 11:49

hahahah jo mo me mir te lutes ne Palestin dhe ne Izrael...hahahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga dajti modh Wed 28 Sep 2011 - 11:54

me EMI por edhe nje dopje ose nje teke Një Kafe Me...? - Faqe 3 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga EMI Wed 28 Sep 2011 - 11:56

HAHAHA KUJDES MO SE MOS NA BEHESH TAP FARE...E KUSH TE CON NE SHPI PASTAJ...SE NGATERRON RRUGEN.JO PER GJE....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga dajti modh Wed 28 Sep 2011 - 12:02

EMI shkruajti:HAHAHA KUJDES MO SE MOS NA BEHESH TAP FARE...E KUSH TE CON NE SHPI PASTAJ...SE NGATERRON RRUGEN.JO PER GJE....
pse te shkojm ne shpi mi rrime perjashte celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Sep 2011 - 0:18

Me ata qe duan


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 29 Sep 2011 - 0:49

Ata qe meritojne
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Klio Thu 29 Sep 2011 - 1:04

Me ju ne linje
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Darius Thu 29 Sep 2011 - 1:04

un me kete kingen siper 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Klio Thu 29 Sep 2011 - 1:05

Une me ate kingun poshte[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Darius Thu 29 Sep 2011 - 1:08

me kete engjellin siper 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? - Faqe 3 Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi