Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”

4 posters

Shko poshtë

Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”  Empty Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”

Mesazh nga Binni Mon 4 Jul 2011 - 22:32

Kishin paralajmëruar qysh kohë më parë për këtë bashkëpunim. Reperi Capital T dhe grupi NRG Band kanë realizuar klipin e këngës “Veç asaj”.
“Veç asaj” është një këngë shumë ritmike, një gërshetim i muzikës që e bëjnë ‘NRG Band’ edhe Capital T. Videoklipi i kësaj kënge është realizuar nga produksioni “Entermedia”.
Më poshtë ju sjellim videoklipin e këngës “Veç asaj”.


https://www.youtube.com/watch?v=ZfhxFOdGDSo&feature=player_embedded#at=27
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”  Empty Re: Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 4 Jul 2011 - 23:36

Adhuroj Capital T... merzitje shume
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”  Empty Re: Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”

Mesazh nga Emona Mon 4 Jul 2011 - 23:38

Nice Konga! Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”  3189159776

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”  Empty Re: Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 19:24

Nice Capital T,se konga ishte out..........

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”  Empty Re: Capital T dhe NRG Band sjellin “Veç asaj”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi