Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

+2
Anakonda
Aяtємιѕα
6 posters

Shko poshtë

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 10 Mar 2012 - 9:46

E lehte eshte flasesh dhe e veshtir eshte te veprosh juhjjjjj

Me thoni ju anetare si do reagonit e sa do e pranonit nese femija,motra,vellai ju deklaronin dicka te tille?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 10 Mar 2012 - 9:55

“Baba, jam gay”. Ai e zë me shkelma dhe e përgjak

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Gay_dady_330_230
Të jesh i sinqertë është një gjë e mirë, por jo gjithmonë bëka mirë. Sidomos kur të vërtetat që ti rrëfen përmes sinqeritetit tënd, e tronditin palën tjetër. Këtë më mirë se kushdo, duket se e ka provuar në kurrizin e tij një djalosh 29-vjeçar nga Katania e Italisë, i cili mori guximin për t’i thënë babait të tij se ka prirje homoseksuale.

“Baba, jam gay”, guxoi të thoshte djaloshi, ndërsa menjëherë e pasuan shkelma të fuqishëm prej të atit, deri në rrëzim përtokë dhe përgjakje.

Sikur të ishte duke u rrahur nga ndonjë armik i tij, djaloshi ka provuar një dhunë të vërtetë, ndërsa rasti i tij ka shkaktuar një shok në rajonin ku jeton.

"Unë vendosa t’u them prindërve të mi që unë me të vërtetë jam gay, por u ndjeva i mohuar. Përkundër të gjithave, tashmë kam humbur babain tim dhe unë e di se kjo përvojë më ka bërë mua edhe më të fortë”, mësohet se ka rrëfyer djaloshi, pranë një shoqate që mbron njerëzit si ai.
B;kosova.net

Dua mendimin tuaj te sinqert,..
Si do vepronit ju ,po te ishit prinder ne kete rast,.?
PO ne qofte se do ishit djali,..si do vepronit pas nje rrefimi te tille,,dhe reagimi te tille nga prinderit,,
Do ju lindeshin ndjenja urrejtje per prinderit,,..?
Do largoheshit nga shtepia,..?
Si do vepronit,.?
Dhe ne funde veprimi impulsiv deri ne gjakosje,,i djalit nga ana e prindit te tij,,"E denoni si krim,,apo e Jystifikoni nga shoku psikollogjik i momentit,."..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Mar 2012 - 19:01

E shkreta mos me ndodhte,do te mundohesha ti kerkoja shpjegime sepse beri nje zgjidhje te tille.Ose do te mundohesha ta keshilloja,por jo ta nxjirrja ne mes te 4rrugeve.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mesazh nga WebMaster Fri 20 Apr 2012 - 11:28

O zot mos me rafte po edhe femija nuk duhet ta gjukojme sepse ai pelqen te njejten gjini
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mesazh nga Emona Sun 22 Apr 2012 - 4:01

Nuk eshte dicka qe dikush e merr me spontanitet..s'do doja te vihem ne situate te tille, eshte heret per mua ta flas...per kete gje.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 25 Apr 2012 - 0:21

Zot mos na provo duhet me thene....

Se di ca do beja.....do ti jep edukaten e duhur..te ja mesoj rendesine e gjerave te jetes...dashurise..familjes..nderit etj...duke shpresuar per te miren.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mesazh nga WebMaster Sat 5 May 2012 - 9:16

Mos me raft se nuk di si do reagoj ne ato momente
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mesazh nga An0nim Sat 5 May 2012 - 9:23

:A Pff mos me merz :'( :'( .c.r.y [@@nervaa@@] [@@@@@@] ihiuuu :[BadNews]: :[HuH]: :456654: :qajjjjjj: :priftii: :S stoel djallii hunter Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. 718836 Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. 817464 833945 :884615: :10578: 223322 :thermometer2: cry: 5466 :[hey]: :bang-head-on-d :crying-gi,rl: :O.M.G: :nrv...:
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mesazh nga WebMaster Sat 5 May 2012 - 9:25

Jo me ikona ore jepp mendimin tend je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mesazh nga An0nim Sat 5 May 2012 - 9:29

Per sa i perket femijes sim,..nuk hidhem nga gezimi ,,po te ndodhe dicka e till,por kurresesi nuk do ndryshonte dhimbshuria,dashuria dhe respekti qe une ndjej, ndaj femijes sim.
Ne funde te fundi,preferencat seksuale jane dicka krejt intime,,eshte jashte llogjike dhe barbare,,te paragjykoshe dike thjeshte vetem se ai ka shije tjeter seksuale.
POr nje gje dua te cilsoj,ne qofte se do isha djali,,i atij idiotit "Baba"..qe e ka gjakosur nga dhuna,,femijen e tij vetem se i ka pohuar qe eshte homosekslual.
Kurre me nuk do ishte prindi im te pakten shpirteror dhe moral,biologjikisht fatekeqsishte e pashmagshme.
C'FARE qenka femija jote,,cope druri,,prone e jotja..apo faculet qe fshine hundet,,qe paske te drejt ti,,ta dhunoshe,,qofte psikollogjikisht qofte fizikishte...
PRINDI DUHET TE KUPTOJ NJE GJE,FAKTI QE SJELL NE JETE FEMIJEN E TIJ,,NUK I JEP TE DREJTEN TA KEQTRAJTOJ APO TE MENAXHOJ JETEN E FEMIJES TIJ.SIDOMOS KUR FEMIJA ARRINE NJE MOSHE TE CAKTUAR.
TE JESHE PRIND DO TE THOTE,,TE JAPESH,,TE SAKRIFIKOSH,,TE MUNDOHESH PER ME TE MIREN E MUNDSHME,,POR LARGE DHUNES,,LARGE CENIMIT TE PSERSONALITETIT TE FEMIJES TEND,,SE KUR TA SHKELESH ME KEMBE FEMIJEN TI QE JE PRINDI,.c'pret qe te beje bota me te,,do jete nje dordolec qe hidhet sa me nje koshe ne i tjeter.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi