Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

+8
Aяtємιѕα
Besa
Emona
Єямєℓiиdå
Anakonda
Next
Maksi
WebMaster
12 posters

Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga WebMaster Sat 24 Mar 2012 - 22:07

Mendoj se dinë të dashurojnë, dashurojnë ndoshta me tërë forcën e tyre, por shpesh herë dështojnë në mënyrën se si e transmetojnë këtë ndjenjë. Shumë prej tyre vuajnë nga komplekse, ekzistenca e të cilave në shumë vende perëndimore nuk njihet më. Shpeshherë ata e shohin veten si një racë “superiore”.


Mendimi juaj???
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Maksi Sat 24 Mar 2012 - 22:08

un per vete di sa dhe si kam menyren time
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Next Sun 25 Mar 2012 - 2:01

pse skemi zemer ne?!!
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Anakonda Wed 28 Mar 2012 - 8:01

varet nga karakteri i mashkullit dhe ndjenja qe ndjen ai.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Maksi Wed 28 Mar 2012 - 8:02

jo
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 28 Mar 2012 - 9:07

Po pse mos me dijte??....biles mire dine...normal qe kan te meta..kush nuk ka??...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Emona Wed 28 Mar 2012 - 9:20

Next shkruajti:pse skemi zemer ne?!!


Disa skan zemer hiq.. :P


Pse ka njeri qe sdi te dashuroji?!!...cfar roli lun kombesia Shqiptar a Gjerman a Italajan ndjenjat jan aty per te gjith ,n'varet prej mashkujve se si e shprehin dashurin drejt nje femre.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Besa Wed 28 Mar 2012 - 10:40

Din te dashurojne si jo,vetem se jane shume te kqinje ne dashuri (i mbyt xhelozia)juhjjjjj po mendojne ne ate aspektin qe kur dashurojne,dashurojne me zemer.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 28 Mar 2012 - 10:51

Ketu ne forum ma merr mendja qe nuk ka rendesi nese cunat Shqiptare dine apo s'dine te dashurojne. E rendesishme eshte te dine te perdorin mire hurin..... :541221: pupupu mi gra :A juhjjjjj
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Fata Thu 29 Mar 2012 - 6:45

S'din qka eshte dashuria meshkujt shqiptar....
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 29 Mar 2012 - 6:50

Fata shkruajti:S'din qka eshte dashuria meshkujt shqiptar....Nuk qenke zatet hala ne hund leshin ti...[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga dajti modh Thu 29 Mar 2012 - 7:00

Eямєℓiиdå shkruajti:
Fata shkruajti:S'din qka eshte dashuria meshkujt shqiptar....Nuk qenke zatet hala ne hund leshin ti...[You must be registered and logged in to see this image.]
E ka vulos Ermelinda ..skam ca them tjeter :541221: :541221: :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Vizitor Fri 30 Mar 2012 - 1:29

Fata shkruajti:S'din qka eshte dashuria meshkujt shqiptar....

Provoje nje her me ndo nje Maroken se mbase ta meson dashrin e vertet.......Me qen se ne shqiptaret sdikemi te dashurojm juhjjjjj

Sa keq qe kemi mbet mbrapa dhe ne dashuri juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga vlonjatja Fri 30 Mar 2012 - 1:49

Besoj se din
vlonjatja
vlonjatja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 84
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/02/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Maksi Fri 30 Mar 2012 - 2:28

dine dhe mire biles
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 17:47

po aspak nuk ia thon;kujtojn se dashuria eshte loje fati dhe jo eshte nje ndjesi shpirterore
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dine meshkujt shqiptare te dashurojne??? Empty Re: Dine meshkujt shqiptare te dashurojne???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi