Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

+19
Darius
EpiKada
Erii
Labja
Kejla_mezemer
Єямєℓiиdå
Emona
Next
Durrsaku
Klio
Anakonda
Shkembi
Aяtємιѕα
EMI
CuN@BosS/
Maksi
Arabela
kasperi
WebMaster
23 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Aug 2011 - 0:39

Mendoj se dinë të dashurojnë, dashurojnë ndoshta me tërë forcën e tyre, por shpesh herë dështojnë në mënyrën se si e transmetojnë këtë ndjenjë. Shumë prej tyre vuajnë nga komplekse, ekzistenca e të cilave në shumë vende perëndimore nuk njihet më. Shpeshherë ata e shohin veten si një racë “superiore”.


Mendimi juaj???
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga kasperi Wed 17 Aug 2011 - 22:37

Dine ,po si jo vetem te ju ofrohet dashuria dhe do te kene rezultate per ate qka kerkojne
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Arabela Wed 17 Aug 2011 - 22:47

gjithkush sipas mendjes se vete thote qe di,,,,pastaj sa eshte e vertete eshte dicka tjeter per tu percaktuar,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Maksi Wed 17 Aug 2011 - 23:21

po po dime shume biles
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 18 Aug 2011 - 1:14

kur te bejn per vete ste leshojne me [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga kasperi Sat 3 Dec 2011 - 12:16

ka me pervoje ,si dhe ka pa pervoje,por mendoj se dine
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga EMI Sat 3 Dec 2011 - 12:21

mendoj se nje mashkull kur dashuron, dashuron me shpirte...por nuk e japin veten
ndryshe nga ne femrat....qe shfaqim ndjenjat, por ne shumicen e rasteve jane te rralle meshkujt qe dashurojne me zemer....kane me shume ceshtje burrerie, se leshojne veten kollaj...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 3 Dec 2011 - 12:44

Kjo pyetje qe eshte bere eshte shume e pergjitheshme.Meshkujt shqiptare nuk jane nje prerje, ashtu sikurse dhe femrat shqiptare po ashtu nuk jane nje prerje............Ka qe dine, ka qe nuk dine.

Te dashurosh eshte art me vete dhe jo qe te gjithe jane artiste
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 3 Dec 2011 - 12:56

Meshkujt shqiptare pervec se din mire me bo dashni ,ene kur i kap ai qefi te morin te fusin ne furre te bojne mish me patate nzgare ene te hajne [You must be registered and logged in to see this image.]


Edituar për herë të fundit nga Cun@Boss/ në Sun 4 Dec 2011 - 2:33, edituar 1 herë gjithsej
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga EMI Sat 3 Dec 2011 - 12:57

Cun@Boss/ shkruajti:Meshkujt shqiptare pervec se din mire me bo dashni ,ene kur i kap ai qefi te morin te fusin ne furre te bojne mish me patate ene te hajne [You must be registered and logged in to see this image.]
hahah jo mo, e ke gabim te pjekin ne helle...hahha dhe te perbrendeshmet ti bejne kukurec..hahaha A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? 426788 A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? 426788 A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? 426788 A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 3 Dec 2011 - 13:01

EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:Meshkujt shqiptare pervec se din mire me bo dashni ,ene kur i kap ai qefi te morin te fusin ne furre te bojne mish me patate ene te hajne [You must be registered and logged in to see this image.]
hahah jo mo, e ke gabim te pjekin ne helle...hahha dhe te perbrendeshmet ti bejne kukurec..hahaha [You must be registered and logged in to see this image.]

Ai osht qefi me i modh nfund masi te nxjerri e dashura 3 kalamoj me mrapa coje per sallom se nuk hyn mo npune ,fute ne zgare piqe mir qe ti iki inyra se noshta kapas shume dashnor ca ulli cik limon ca te hash [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Sat 3 Dec 2011 - 13:01

mos na hypni nepsin,se po lepihna A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga EMI Sat 3 Dec 2011 - 13:04

Cun@Boss/ shkruajti:
EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:Meshkujt shqiptare pervec se din mire me bo dashni ,ene kur i kap ai qefi te morin te fusin ne furre te bojne mish me patate ene te hajne [You must be registered and logged in to see this image.]
hahah jo mo, e ke gabim te pjekin ne helle...hahha dhe te perbrendeshmet ti bejne kukurec..hahaha [You must be registered and logged in to see this image.]

Ai osht qefi me i modh nfund masi te nxjerri e dashura 3 kalamoj me mrapa coje per sallom se nuk hyn mo npune ,fute ne zgare piqe mir qe ti iki inyra se noshta kapas shume dashnor ca ulli cik limon ca te hash [You must be registered and logged in to see this image.]
hahah po edhe pak raki kumbulle te zime dy her..e si shkon pastaj edhe me nje kenke ..e ku te ka lala mi top sheqere...hahahha [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Sat 3 Dec 2011 - 13:07

e paske zon keq me kumllen,futi ene mare

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga EMI Sat 3 Dec 2011 - 13:10

SHKEMBI shkruajti:mos na hypni nepsin,se po lepihna A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? 426788
haha emo ti cuno avash se eshte edhe note tashti edhe pastaj te iken fantazia me pushime...
si do shkonte me nje tave kosi me mish qingji...pu pu une do e qaja ket taven, se e gatuaj shume mire..hahhaha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 3 Dec 2011 - 13:20

Kam frike se i ngruhet tensioni shefes kur ti shoh keto zhgarravinat ketu e sduhet ta shqetesojme ne gjendjen qe eshte tani [You must be registered and logged in to see this image.]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 3 Dec 2011 - 13:24

Aииå shkruajti:Kam frike se i ngruhet tensioni shefes kur ti shoh keto zhgarravinat ketu e sduhet ta shqetesojme ne gjendjen qe eshte tani [You must be registered and logged in to see this image.]

Merr fshesen e korendit neser ose ate C4 npik tmjesit ene filloja po
shiko se ca jane te rregullta si pergjigje ate qe e doni i tpjekme ne
furr [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Sat 3 Dec 2011 - 13:24

EMI shkruajti:
SHKEMBI shkruajti:mos na hypni nepsin,se po lepihna A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? 426788
haha emo ti cuno avash se eshte edhe note tashti edhe pastaj te iken fantazia me pushime...
si do shkonte me nje tave kosi me mish qingji...pu pu une do e qaja ket taven, se e gatuaj shume mire..hahhaha
ma paske gjet per mide taven e kosit,pardje hengra

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga EMI Sat 3 Dec 2011 - 13:27

Aииå shkruajti:Kam frike se i ngruhet tensioni shefes kur ti shoh keto zhgarravinat ketu e sduhet ta shqetesojme ne gjendjen qe eshte tani [You must be registered and logged in to see this image.]
ho mi ti me je bo monitoruese, si me qen me kamera te fshete te fiksi...he pra se neser i fishine ti ...mos na e lodh shefen......
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Sat 3 Dec 2011 - 14:14

ku di une se mos e kam provu nojhere

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Dec 2011 - 2:31

Dine por duhet tua vertetosh nese do tua fitosh zemren djemve.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Maksi Sun 4 Dec 2011 - 2:32

aq dime sa ta japim zemren ne dore
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Klio Sun 4 Dec 2011 - 2:54

Po nrm qe dine,por secili sipas menyres se vet e shpreh dashurine !
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Arabela Sun 4 Dec 2011 - 2:55

po,,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Maksi Sun 4 Dec 2011 - 2:58

kte duhet te na i thone femrat hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Durrsaku Sun 4 Dec 2011 - 3:03

deri tani nuk me eshte ankuar asnjera
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Arabela Sun 4 Dec 2011 - 3:03

[You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi shkruajti:kte duhet te na i thone femrat hahah
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Maksi Sun 4 Dec 2011 - 3:04

Arabela shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi shkruajti:kte duhet te na i thone femrat hahah
dmth dime
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Arabela Sun 4 Dec 2011 - 3:08

[You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:kte duhet te na i thone femrat hahah
dmth dime
[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Maksi Sun 4 Dec 2011 - 3:09

Arabela shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:kte duhet te na i thone femrat hahah
dmth dime
[You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 4 Dec 2011 - 3:10

Aииå shkruajti:Kjo pyetje qe eshte bere eshte shume e pergjitheshme.Meshkujt shqiptare nuk jane nje prerje, ashtu sikurse dhe femrat shqiptare po ashtu nuk jane nje prerje............Ka qe dine, ka qe nuk dine.

Te dashurosh eshte art me vete dhe jo qe te gjithe jane artiste

Mendimi im,me keqardhje shumica jo...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Maksi Sun 4 Dec 2011 - 3:12

Aииå shkruajti:
Aииå shkruajti:Kjo pyetje qe eshte bere eshte shume e pergjitheshme.Meshkujt shqiptare nuk jane nje prerje, ashtu sikurse dhe femrat shqiptare po ashtu nuk jane nje prerje............Ka qe dine, ka qe nuk dine.

Te dashurosh eshte art me vete dhe jo qe te gjithe jane artiste

Mendimi im,me keqardhje shumica jo...
e provojme njehere te dy anna hahahahhaha ?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Durrsaku Sun 4 Dec 2011 - 3:12

Aииå shkruajti:
Aииå shkruajti:Kjo pyetje qe eshte bere eshte shume e pergjitheshme.Meshkujt shqiptare nuk jane nje prerje, ashtu sikurse dhe femrat shqiptare po ashtu nuk jane nje prerje............Ka qe dine, ka qe nuk dine.

Te dashurosh eshte art me vete dhe jo qe te gjithe jane artiste

Mendimi im,me keqardhje shumica jo...
sa mire qe hyj te pakica une[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 4 Dec 2011 - 3:16

Si gjithmone me pelqen te jem realiste e jo tu bej "qejfin" thjesht,sdua prova ore se e kan provu te tjeret e i kemi pare (sorry) Durrsak hahah je specje ne zhdukje ti atehere [QeSh]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Durrsaku Sun 4 Dec 2011 - 3:17

Aииå shkruajti:Si gjithmone me pelqen te jem realiste e jo tu bej "qejfin" thjesht,sdua prova ore se e kan provu te tjeret e i kemi pare [You must be registered and logged in to see this image.] Durrsak hahah je specje ne zhdukje ti atehere [You must be registered and logged in to see this image.]
ca me bo prandaj duhet te me mbajne mire ose te jap ndihmen time per shtimin e species[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Next Sun 4 Dec 2011 - 3:23

Nese vajzt thojn jo nuk dikan se cesht dashuria....
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 4 Dec 2011 - 3:24

Durrsaku shkruajti:deri tani nuk me eshte ankuar asnjera

mire ke then ste jane ankuar po i mban e po te mbajne mire se ndryshe s'rrije me to ti [QeSh]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Durrsaku Sun 4 Dec 2011 - 3:50

Aииå shkruajti:
Durrsaku shkruajti:deri tani nuk me eshte ankuar asnjera

mire ke then ste jane ankuar po i mban e po te mbajne mire se ndryshe s'rrije me to ti [You must be registered and logged in to see this image.]
ta shpjegoj te vendi [You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Emona Sun 4 Dec 2011 - 6:19

geeegge ..Sedi, s'kam Provu dashnin..ju them kur te ndodhe a dina sdin 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 4 Dec 2011 - 11:07

Dine.......nga ta kemi mesuar...ajo qe ka mesuar..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi