Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

+12
Erion N
Gjilanasi
valtori
An0nim
CuN@BosS/
Aяtємιѕα
Єямєℓiиdå
Anakonda
Emona
Arabela
Maksi
WebMaster
16 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga WebMaster Sat 24 Mar 2012 - 22:09

First topic message reminder :

Ketu se kam fjalen vetem per tradhetine fizike , por edhe per ate shpirterore.
 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje  A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga valtori Fri 28 Sep 2012 - 1:41

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:arabela une ku futem moj vajze :p
ti je shok forumi,,,une fola per realitetin,,, :5454787:

vetem kaq shok forumi kaq pak :45477:

une kujtova se te kam rrembyer zemren ty je farewww
ska lindur akoma ai qe do me rrembej zemren mua,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 426788 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 426788 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 426788 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 426788 looool :p

eh jam mesuar me kete lloj taktike une do te vij ty mbrapa une sa te mbush mendjen ti dukesh je prer fare je farewww

perball ste dal une ty se kam frik se ma rremben zemren sic ta kam rrembyer une njeri duhet te jet fitimtar une sjam mesuar te humbas je farewww

e ke ndar mendjen do te fitosh me mbretin e mbreterve je farewww
ketu ka tradhti burra dikush me ka spiunuar je farewww
si ha keto une dikush te ka dhen inoformacione per taktiken time edhe di pikat e forta te mija ti edhe ben rezistenc je farewww
nuk esh ceshtje rezistence por bindjeje,,, :p :p

harabele kerkoj falje skifterit se ta hengra zemren je farewww ben edhe rezistenc ti ku eshte par kjo pune je farewww
shoku skifter una arabela kaçurrela kerkoj falje dhe jam penduar sa pupla qe kam ne trup qe te kam bere rezistence ,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] jhgt]

TI DO krokodilin ai te sjell ne terezi ty harabele vogel pushverdh je farewww
po por puna esh se une nuk njoh ndonje krokodil,,,ma prezanto ti po deshe,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

nuk njef la costen ai qe te shqyen te masakron te ben copa copa je farewww
lacoste i corapeve mo???ate se kam frike fare,, Happy Happy Happy Happy je farewww :p
jo ai i corapeve po ai mbathjeve hahahah me dhembe te mprehet edhe sy te kuq je farewww
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa i keq,,, :P :P :P :P :P
flm per komplimentin te gjith thon jam i keq me thua edhe ti kam filluar ta besoj edhe vet qe jam i keq ndihem mire njeri i keq je farewww
nuk thashe se je njeri i keq po fole paksa keq,,, i.l.u i.l.u
po cfar te bej sndryshoj dot me keshtu jam gatuar njeri katil je farewww
u quakerke katil e neve na thua valtor,,, :P :P :P :P nuk te kam shok me,,,derisa t eme lutesh,,, je farewww je farewww je farewww :p
te lutem une ty cjan keto marrezira ske turp ku lutet valtori valtori jep vetem urdhra je farewww ;) LULE
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga Arabela Fri 28 Sep 2012 - 1:42

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:arabela une ku futem moj vajze :p
ti je shok forumi,,,une fola per realitetin,,, :5454787:

vetem kaq shok forumi kaq pak :45477:

une kujtova se te kam rrembyer zemren ty je farewww
ska lindur akoma ai qe do me rrembej zemren mua,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 426788 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 426788 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 426788 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 426788 looool :p

eh jam mesuar me kete lloj taktike une do te vij ty mbrapa une sa te mbush mendjen ti dukesh je prer fare je farewww

perball ste dal une ty se kam frik se ma rremben zemren sic ta kam rrembyer une njeri duhet te jet fitimtar une sjam mesuar te humbas je farewww

e ke ndar mendjen do te fitosh me mbretin e mbreterve je farewww
ketu ka tradhti burra dikush me ka spiunuar je farewww
si ha keto une dikush te ka dhen inoformacione per taktiken time edhe di pikat e forta te mija ti edhe ben rezistenc je farewww
nuk esh ceshtje rezistence por bindjeje,,, :p :p

harabele kerkoj falje skifterit se ta hengra zemren je farewww ben edhe rezistenc ti ku eshte par kjo pune je farewww
shoku skifter una arabela kaçurrela kerkoj falje dhe jam penduar sa pupla qe kam ne trup qe te kam bere rezistence ,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] jhgt]

TI DO krokodilin ai te sjell ne terezi ty harabele vogel pushverdh je farewww
po por puna esh se une nuk njoh ndonje krokodil,,,ma prezanto ti po deshe,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

nuk njef la costen ai qe te shqyen te masakron te ben copa copa je farewww
lacoste i corapeve mo???ate se kam frike fare,, Happy Happy Happy Happy je farewww :p
jo ai i corapeve po ai mbathjeve hahahah me dhembe te mprehet edhe sy te kuq je farewww
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa i keq,,, :P :P :P :P :P
flm per komplimentin te gjith thon jam i keq me thua edhe ti kam filluar ta besoj edhe vet qe jam i keq ndihem mire njeri i keq je farewww
nuk thashe se je njeri i keq po fole paksa keq,,, i.l.u i.l.u
po cfar te bej sndryshoj dot me keshtu jam gatuar njeri katil je farewww
u quakerke katil e neve na thua valtor,,, :P :P :P :P nuk te kam shok me,,,derisa t eme lutesh,,, je farewww je farewww je farewww :p
te lutem une ty cjan keto marrezira ske turp ku lutet valtori valtori jep vetem urdhra je farewww ;) LULE
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P smarr urdhra nga ty,,, i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga valtori Fri 28 Sep 2012 - 1:43

harabela ta hengra zemren ok

bindju urdhrave je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 28 Sep 2012 - 1:58

Jo
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 8:00

Patjeter qe po ,po nuk me ben me pershtypje se eshte ber si buka me djath per disa e perdorin shpesh tradhetin Happy
 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje  A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga Gjilanasi Wed 9 Jan 2013 - 8:16

nga dashamiret jam i tradhtuar
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga Erion N Wed 9 Jan 2013 - 9:35

po shpesh here dhe nga persona qe nuk kam pritur ate gje
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga Alberti Tue 15 Jan 2013 - 14:24

Po sonte nga nje person qe se kam prit.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga Malsori Tue 15 Jan 2013 - 14:30

Po edhr shpesh nga se. kom pritur
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Jan 2013 - 0:27

Patjeter qe po Tradhetia vjen nga njerezit qe se presim nga njerez qe ju dhuron shum ,
 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje  A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga Malsori Wed 16 Jan 2013 - 0:31

po
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Mar 2013 - 10:22

Shum here po sme ben me pershtypje kam mesuar qe mos te besoj me
 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje  A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga LaDescarada Tue 5 Mar 2013 - 23:10

vetem ne boten virtuale hahah....ma pak ne jeten e perditshme!:P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga Erion N Tue 26 Mar 2013 - 4:17

para pak disa ditesh.. shum i tradhetuar si nga ana fizike dhe shpirterore
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga Sweetheart Mon 1 Apr 2013 - 4:09

Po me ka rastisur disa here, dhe kur e kam vertetuar e kam bere te mallkoje diten e lindjes Angry
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 101

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga Erion N Mon 1 Apr 2013 - 4:54

Sweetheart shkruajti:Po me ka rastisur disa here, dhe kur e kam vertetuar e kam bere te mallkoje diten e lindjes A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 16779677

cfare metodash ke perdorur haha rrafje me shqelma, shpulla apo si?
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga WebMaster Mon 1 Apr 2013 - 10:50

Hahaha Po me ka ndodhur edhe kam mesuar nga ajo tradheti
 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje  A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ? - Faqe 2 Empty Re: A e keni ndjere ndonjehere veten te tradhetuar ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi