Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit

3 posters

Shko poshtë

Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit Empty Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 1 Apr 2012 - 4:20

Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit F1_01-theron-jpg1333277552Los Angeles, 1 prill - Në filmin “Prometheus”, nën regji të Ridley Scott, aktorja kryesore Charlize Theron, është dashur të vraponte me veshje kozmike.

Kur i kishte veshur të gjitha pajisjet që vishen nga astronautët dhe filloi të vraponte, fituesja e Oscarit, Charlize Theron, është ankuar se nuk e ka lënë duhanin dhe i vjen keq që nuk kishte kaluar më shumë kohë në palestër.

"Kam kuptuar se gjendja ime fizike është shumë e keqe kur kam filluar të vrapoj, nuk më kanë ndihmuar as përsëritjet e vazhdueshme të Ridleyt “Vrapo, Vrapo”, tha aktorja që së fundi në moshën 36-vjeçare u bë nëna e djaloshit Jackson.

Aktorja tha se adhuruesit e saj nuk duhet të presin ndonjë skenë tërheqëse të saj në film, pasi që xhirimet e vështira morën çdo gjë prej saj.

Ndërsa filmi bën fjalë për një ekip hulumtues i cili zbulon ‘çelësin’ e origjinës së njerëzimit në Tokë, por duhet të shkojë në një udhëtim në univers. Atje, ai duhet të luftojë në një betejë të tmerrshme për të shpëtuar të ardhmen e racës njerëzore.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit Empty Re: Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Apr 2012 - 2:01

edhe ti e paske pik te dobet mi si puna ime
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit Empty Re: Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit

Mesazh nga WebMaster Mon 2 Apr 2012 - 2:30

Duhani vdekje prurese
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit Empty Re: Nuk është e përgatitur fizikisht shkaku i duhanit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi