Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Loja e puthjes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Loja e puthjes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loja e puthjes

4 posters

Shko poshtë

Loja e puthjes Empty Loja e puthjes

Mesazh nga WebMaster Mon 23 Apr 2012 - 1:22

Puthjet mund të klasifikohen në katër lloje, kur buzët tuaja, dhëmbët tuaj dhe gjuha juaj, bashkëpunojnë mes veti. Quhen puthje të matura, puthje shtrënguese, puthje ngjeshëse dhe puthje të lehta, varësisht nga vendi që puthni:

1. Puthja e lehtë përdoret në gjoks dhe në vende ku gjymtyrët bashkohen me trupin. Gjatë kësaj puthjeje, edhe kafshoni butësisht dhe provokoni me gjuhë.
2. Puthja e matur është e rezervuar për faqet, për gjoksat, për bark dhe për vithe, ku ka më shumë mish dhe ku mund të kafshoni më thellë me dhëmbë, pa shkaktuar dhimbje te partneri.
3. Puthja shtrënguese është ajo kur shfrytëzohet gjuha për të përcjellur lakesat në trupin e saj, rreth gjinjve dhe në kërthizë.
4. Puthja ngjeshëse është ajo kur përdorni buzët për të zbutur rrënqethjen e shkaktuar nga lëvizja e thonjve tuaj nëpër trupin e saj.

Kur ju puth derisa jeni të përgjumur (për t’ju provokuar për seks), kjo quhet puthje ngacmuese. Ose, kur ju puth derisa punoni ndonjë punë që ju preokupon a kur grindeni me të, kjo quhet puthje e tërheqjes së vëmendjes.
Nëse ktheheni në shtëpi natën vonë, e gjeni të fjetur dhe e puthni lehtë, kjo quhet puthje e zgjimit. U rekomandohet femrave që, kur dëgjojnë se po u vjen i dashuri, të shtiren se po flenë për ta fituar puthjen e zgjimit...

/Telegrafi/

1
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja e puthjes Empty Re: Loja e puthjes

Mesazh nga Arabela Mon 23 Apr 2012 - 1:27

hajde shpjegim ne hollesi hajde,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja e puthjes Empty Re: Loja e puthjes

Mesazh nga Anakonda Mon 23 Apr 2012 - 3:29

me te vertet per ato qe puthen njemiher ne dit vlen kjo gje.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja e puthjes Empty Re: Loja e puthjes

Mesazh nga Sasha Mon 23 Apr 2012 - 17:26

me pelqejn puthjet e gjata me pasion qe nuk mbarojn kurre
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja e puthjes Empty Re: Loja e puthjes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi