Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Argjentina Ramosaj ndahet nga i fejuari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Argjentina Ramosaj ndahet nga i fejuari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Argjentina Ramosaj ndahet nga i fejuari

2 posters

Shko poshtë

Argjentina Ramosaj ndahet nga i fejuari Empty Argjentina Ramosaj ndahet nga i fejuari

Mesazh nga Emona Mon 30 Apr 2012 - 6:04

Argjentina Ramosaj ndahet nga i fejuari F1_30-argjentina1335783639

Prishtinë, 30 prill – Këngëtarja Argjentina Ramosaj, e cila ka qenë e fejuar me biznesmenin nga Kosova Valon Hoti, duket se i ka dhënë fund marrëdhënies së saj.

Lajmi nuk është konfirmuar nga vetë këngëtarja, e cila megjithatë e ka dhënë një shenjë për të gjithë miqtë e saj në Facebook, duke ndërruar statusin nga në një marrëdhënie në single dhe mbi te gjitha duke hequr nga Facebook-u fotografitë e shumta që ka pasur me Valonin. Argjentina dhe Valoni janë njohur prej shume kohësh dhe prej dy vitesh bashkëjetonin, duke planifikuar edhe martesën në një të ardhme. Gjithmonë nëpër intervista këngëtarja ka folur për marrëdhënien e saj, duke e cilësuar atë si një marrëdhënie shumë të rëndësishme dhe partnerin e saj Valonin si pjesë të pandashme të jetës së saj, transmeton Paloma. Thënë shkurt, ata te dy ishin nga ato çiftet model, që të gjithë mund t'i merrnin për shembull, prandaj kur na mbërriti lajmi nga disa të njohur të çiftit u habitëm. Nuk dihen ende cilat janë arsyet e kësaj ndarjeje, por mbase largësia - duke qenë se Argjentina së fundmi kalon pjesën më të madhe të kohës në Prishtinë për shkak të angazhimeve në muzikë, ndërsa Valoni në Holandë - ka qenë një nga shkaqet që e ka çuar çiftin drejt fundit të marrëdhënies së tyre./koha/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Argjentina Ramosaj ndahet nga i fejuari Empty Re: Argjentina Ramosaj ndahet nga i fejuari

Mesazh nga Anakonda Mon 30 Apr 2012 - 23:25

si jan bo keto femrat e shoubisnit shqiptar lidhu ndahu ec e merri vesh me thon te drejten
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi