Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Femra me dekoltenë më të bukur është. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Femra me dekoltenë më të bukur është. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femra me dekoltenë më të bukur është.

2 posters

Shko poshtë

 Femra me dekoltenë më të bukur është. Empty Femra me dekoltenë më të bukur është.

Mesazh nga Emona Mon 30 Apr 2012 - 6:15

 Femra me dekoltenë më të bukur është. F1_30-dekolte-011335771571

New York, 30 prill - Prodhuesi i njohur botëror i të brendshmeve për femra “Wonderbra” ka përpiluar një listë të top dhjetë dekolteve më të bukura në botë, që i ka përfshirë në “Hall of Fame”.

Lista është krijuar me rastin e Ditës Kombëtare të Dekoltesë në Angli, ndërsa vendi i parë i takoi prezantueses angleze, Holly Willoughby.

Kjo 30-vjeçare, e njohur për udhëheqjen e show të fëmijëve dhe showbizit, ka arritur kështu që ta vendosë në pozitën e dytë edhe aktoren Scarlett Johansson, e famshme për atributet e saj të shkëlqyeshme. Holly deklaroi se është krenare për linjat e saj.

"Unë kurrë nuk kanë pasur operacion në gjinj. Ndoshta do t’i operoja pasi t’i lindja dhjetë fëmijë dhe gjinjtë të më bien deri në gjunjë. Blej modele të forta të jelekëve, kështu që gjithçka është në vendin e duhur dhe ndjehem mirë," tha Holly, nënë e dy fëmijëve.

Këto dhjetë dekolte janë zgjedhur nëpërmjet një ankete të kryer në mesin e 1000 femrave. Përveç Holly dhe Scarlett në mesin “dhjetë madhështoreve” ndodhen edhe Beyonce, Rihanna, Marilyn Monroe, Dita Von Teese, Katy Perry, Brigitte Bardot, Kim Kardashian dhe Lara Stone.

 Femra me dekoltenë më të bukur është. F1_30-dekolte-021335771609 Femra me dekoltenë më të bukur është. F1_30-dekolte-031335771635 Femra me dekoltenë më të bukur është. F1_30-dekolte-041335771663 Femra me dekoltenë më të bukur është. F1_30-dekolte-051335771693 Femra me dekoltenë më të bukur është. F1_30-dekolte-061335771724

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Femra me dekoltenë më të bukur është. Empty Re: Femra me dekoltenë më të bukur është.

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:33

mire,sidomos Monroe yll eshte
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi