Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash

4 posters

Shko poshtë

Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash Empty Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 7 Jan 2012 - 5:41

Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash Ja_femra_me_e_bukur_ne_bote_nj-300x300Faqja “feelunique.com”, që trajton çdo gjë që ka lidhje me bukurinë, ka ftuar 9350 klientë të votojnë për pjesët më të bukura të fytyrës së “VIP”-ave dhe si rezultat ka dalë ajo që mund të cilësohet si “top of the world”.
Eshte me e bukura ne bote, por rralle ta keni shikuar me pare. Po, sepse ka lindur nga portretet më të mira të femrave të “showbiz”-it botëror.

Faqja “feelunique.com”, që trajton çdo gjë që ka lidhje me bukurinë, ka ftuar 9350 klientë të votojnë për pjesët më të bukura të fytyrës së “VIP”-ave dhe si rezultat ka dalë ajo që mund të cilësohet si “top of the world”.

Kështu, me pak fjalë, nën flokët e Kate Middleton, dukeshës së Cambridge dhe të shoqes së princit William, do të gjeni sytë e këngëtares Cheryl Cole, hundën e aktores Kate Beckinsale dhe mollëzat e yllit të Hollywood-it, Keira Knightley.

Vetullat janë të Megan Fox, kurse mjekra perfekte është e një tjetër aktoreje si Gwyneth Paltrow. E të kujt mund të jenë buzët përveçse të Angelina Jolie, teksa gjoksi takon Kelly Brookut. Përfundimisht, si ju duket?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash Empty Re: Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash

Mesazh nga Arabela Sat 7 Jan 2012 - 8:20

noooooooooooooooooooooooooooooooooo :541221: :541221: :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash Empty Re: Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 9 Jan 2012 - 2:16

Ca ja paskan fut kot
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash Empty Re: Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash

Mesazh nga Arabela Mon 9 Jan 2012 - 2:19

Arabela shkruajti:noooooooooooooooooooooooooooooooooo :541221: :541221: :541221:
cfare kot se,,,a e shiko me cafre e humbin kohen,,,??duke korrigjuar ate qe i ka krijuar,,,hajde mendje hajde,,,bej supe femrash bej,,, :541221: :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash Empty Re: Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Nov 2012 - 6:58

gja ma koti se kjo skom ngju naj her njeten time
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash Empty Re: Ja femra me e bukur ne bote, një miks aktoresh e dukeshash

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi