Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Prokuroria kërkon 3 vjet burg për Stresin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Prokuroria kërkon 3 vjet burg për Stresin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prokuroria kërkon 3 vjet burg për Stresin

2 posters

Shko poshtë

Prokuroria kërkon 3 vjet burg për Stresin Empty Prokuroria kërkon 3 vjet burg për Stresin

Mesazh nga Emona Thu 3 May 2012 - 23:21

Prokuroria kërkon 3 vjet burg për Stresin 04JE_showbiz.Prokuroria_kerkon_3_vjet_burg_per_Stresin

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar ditën e djeshme dënimin me 11 vite e 6 muaj burg për pesë të pandehurit e akuzuar për marrjen peng të regjisorit Leonard Bombaj.

Sipas Gazetës Shqiptare, organi i akuzës ka kërkuar dënimin me 3 vite burg dhe 600 mijë lekë gjobë për Arkimed Lushën, i njohur ndryshe dhe si “Stresi”. 2 vjet e 6 muaj burg dhe 600 mijë lekë gjobë ka kërkuar për Erlis Bashajn, ndërsa nga 2 vite burg dhe 600 mijë lekë gjobë është kërkuar për Realdo Kurtin, Sevastja Kallabakun dhe të miturën A.Xh., për të cilën u kërkua pezullimi i dënimit dhe vënia në provë për një periudhë 18-mujore, duke marrë parasysh faktin që e pandehura është e mitur dhe vijon shkollën.

Mbi pesë të pandehurit rëndon akuza e “Shtrëngimit me anë të kanosjes ose dhunës për dhënien e pasurisë”.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Prokuroria kërkon 3 vjet burg për Stresin Empty Re: Prokuroria kërkon 3 vjet burg për Stresin

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:12

streso futu nburg qetesohu njehere e pastaj dil e na boj vipin ok daku?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi